İnternete Giremiyorum

Konusu 'Dizüstü Bilgisayar Sorunları' forumundadır ve korkusuz6 tarafından 4 Ocak 2012 başlatılmıştır.

1. korkusuz6

korkusuz6 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

- İnternete Giremiyorum

Merhaba arkadaşlar benim sorunum şehir dışında kullanmak için bir laptop aldım ve sorunsuz olarak kullandım. Şimdi eve geldim ve masa üstü bilgisayarımdaki internet kablosunu çıkarıp laptop a bağladım herşey sorunsuz görünüyor ama internete giremiyorum, Google a girmek istediğimde dakikalarca dolmasını bekliyorum ve sonra arama çubuğu geliyor ama GOOGLE yazısı gelmiyor arama yaptırıyorum herhangi bi site açılmıyor. Masa üstü Xp laptop Win7

2. honline

honline Profesör

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    48
    Modemden gelen kabloyu laptoba takınca saatin orada bağlantı simgesi gözüküyormu ayrıca aygıt yöneticisinde lan driver yüklümü

3. korkusuz6

korkusuz6 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Laptop bağlı görünüyor eve gelmeden önce başka modemle kullanıyordum zaten. Evdeki masaüstünden giriyorum şimdi internette var ama laptop a bağlayınca girmiyor. Msn e girmeyi deniyorum baya bi süre bekledikden sonra sorun gider seçeneği geliyo ağ geçidi bişeyler yazıyo sorunu gider diyorum düzelmiş gibi görünüyo msn açılıyo ama kimseyle konuşamıyorum. İnternete girmek istediğimdede Google arama motorunun arama çubuğu geliyo sadece GOOGLE yazısı gelmiyo bu olayda 5 - 10 dk sürüyo

4. SwateR

SwateR Dekan

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    63
    ag baglantisi tcp ip ozelliklerinden otomatik secegi isaretli olsun telden girdigim icin tam hatirlamiyorum. ya da dns degistirerek girmeyi dene.

Sayfayı Paylaş