İnternete giremiyorum lütfen yardım edin

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnde gremıyorm aynı paketı bnde yaptm telefon sinyalnızı kontrol edin dyor çzdnmu sn sorununu :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm bn eda telefonumun hatti yok alamadim vaylistan internetime giriyorum sonra arkadaşimin hattini takiyyorum çikartiyorum interneti açina şebeke yok diyor neden acabaaa

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende giremiyorum ya 1GB İNTETNET aldım kafayı yicemmm:confused1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
açtım hhatta evimizdekine bağlandım girmiyor neden olabilir ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
vifi ile bağlanabiliorum ama paketle baglanamıorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mrb 25.03.2014 tarihinde sınırısız 1 gb internet aldım fakat turkcell internet ile hiçbir şekilde internete giremiyorum turkcell wap ile sınırlı baglantı var indirme yapamıyorum ama siteleri gezebiliyorum
-veri bağlantısı açık
-apn varsayılan yaptım
-telefonu fabrika ayarlarına cevirdim
-hattımı başka telefona taktım yine internete girmiyor
-başka hattı kendi telefonuma taktım internet direk geliyor
-turkcell hizmetlere bağlandım sorun yok diyor
-bilgi teknoloji diye bir birime bagladı telefonuma neler söylediklerini yaptım yine olmadı bu sefer görsel olarak görmeden yardımcı olamıcagını en yakın turkcell bayisine gidip göstermemi söyledi bakalım yarın birgün müsayit zamanda gösterecem

Dogu2003

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadasim.s3 kullanicisiyim ve turkcell hat kullaniyorum.telefon pasaport kayitli ve orjinal Kore mali,S3 4G LTB.ben seninde yasadigin mobil veri internet sorunu yasiyorum.tum ayarlari yapmama ve hemen hemen bir cok seyi denememe ragmen sorun hala aynen devam ediyor.sen sorunu nasil astin bana yazarsan cok sevinirim.iyi geceler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum galaxy young mobil veri açıyorum internet paketim var ama internete bağlanamıyorum lütfen yardımcı olun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben her dediğinizi denedi,m ama girmiyor e ok işaretleri var ama renklenmiyor ne olur

xmustx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı sorun wifi işaretinde oluyodu fabrika ayarı kesin çözüm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Wifi üzerinden nete girebiliyorum fakat dşsardayken nete girmeye çalıştığımda çevrimdışısınız uyarısı alıyorum, halbuki net paketim var sorun ne olabilir?
Şİmdiden tşkler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben wifi dan giriyodum sonra paket yapmıştım ayarlar değişmişti paket bitti wifi a döndüm şimdi web sitesi görüntülenemiyo diyo ne yapmalıyım ayarların eskiye dönmesi için :unsure:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ayarlar-diğer ağlar-mobil ağlar-erişim noktası adları orada sol tuşa bas varsayılana sıfırla ozaman girebilir

Allah razı olsun kardeşim sayende internete girebildim:)) arkadaşlar deneyin gerçekten oluyor​

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonum samsung galaxy s duos 7562 birden bire internet gitti mobil veri açık ama yukarıdaki oklar çıkmıyor ne yapabilirim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Galaxy s4 kullaniyorum dün android sürümü güncellendi ve internete giremiyorum. Mobil veri açik ve apn yüklü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Operatörünüzün internet ayarlarını alarak deneyebilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s4 mini kullanıcısıyım mobil veri acık ama internete giremiyrm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nokıa 206.1 telefonum varr intenete girmiyoo internett isaretinin üzerine getiriyomm basıym acmıyo lutfen yardim edin :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Evet dostalarım sorunu çözdüm nihayet.

telefonum 2 gb varken internete daha doğrusu sosyal medyaya giremiyordum.
nihayet sorunu çözdüm daha önce aldığım sosyal medya paketi iptal edilmediği için ve güncellenmediği için o 2 gb interneti kullanamıyordum.
müşreri hizmetlerini arayıp paketleri iptal ediyoruz !!!!

tabi veri sağlayıcıların bunu otomatik yapmaması onların suçu !!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
t50 var vodafone hazırkart abonesıyım ınertnet gıremıyorum neden

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Vodafone yeni geçtiyseniz internetiniz kapalıdır.

bende de girmiyordum
vodafonu aradım (542'yi) müşteri hizmetlerine bağlandım , hattım internete kapalıymış
hemen açtılar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İnternet kapalı olmasına rağmen internete giriyor buna internet paketi de dahil internet paketi de ek fatura gelecek diye korkuyorum istemeden internet kullaniyorum