İnternet var Telefon yok

Bu konuyu okuyanlar

TayfunYilmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar 2 gündür internetim çok yavaşti dedim ttneti bi arayayim telefonu bi kaldirdim telefon yok :) Siplenteri degiştirdim yeni kablolari degiştirdim ama telefon gelmedi .... Hatta gelen hat kablosunu direk telefona bagladim telefon gene yok acaba telefonmu bozuldu birde telefonun bozulması interneti yavaşlatirmi ?

WhiteHawk

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Önce telefon numaranı cep telefonu ile ara.Bak bakalım çalıyor görünüyor mu?Eğer kısa kısa düdük sesi geliyorsa hatta bir şey var.Normal çalıyor ancak ses gelmiyorsa telefonda arıza var.En iyisi başka bir telefon takıp dene.İnternet aynı hattan geldiği için telefon hattı arızalıysa sorun yaşarsın.Sonradan taktığın telefon da çalışmıyorsa telefon arıza kaydı ver.Kolay gelsin.

TayfunYilmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
2
başka bi telefon aldim getirip taktim oda çalişmiyor sanirim hat yok ses hiç yok ama internet var tabi baya bi yavaş

Qbilay

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Telefon arizasi icin 121 ara cevir sesi yok diye ariza kaydi birak telefon hattin duzeldikten sonra internetin hizini kontrol et yavassa 4440375 ara

TayfunYilmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
2
121 yi arayip arıza kaydı bıraktım bugün gelceklermiş sanirim öyle bi mesaj geldi bakalim hayırlısı bekliyorum

TayfunYilmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Telekomu aradım 2 günde telefonu hallettiler sonra ttnet i aradim ekip istedim onlarda geldi birkaç saate interneti yaptilar şuan bi sorun yok :))

abrom99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen ttnet o konuda hızlı çalışıyor.Buradan internet hızı düşük kullanıcılarında bir an önce arayıp arıza talebi göndermelerini öneriyorum.