İnternet üzerinden iPhone 7 plus 128 GB nerden alınmalı

Bu konuyu okuyanlar

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
Ben kendiminkini alırken İstanbulda bulunduğum için apple store dan almıştım. O nedenle çok fazla bu konunun üstüne eğilme gereği duymadım. Ama arkadaşa da alıcaz ve bu sefer istanbula gitme durumu yok bende bu konuyu açıyım dedim

Evden çıkmakla hiç uğraşmadan, internet üzerinden sipariş verelim istedik. Gelen telefonda teknik yada çizik, renk atması gibi görsel problemler görülürse, geri iade etme durumunda ücret iadesi veya yeni cihaz gönderme konusunda en az sorun çıkaracak firmayı aramaktayız. Bahsettiğim 3 firmadan hangisini önerirsiniz?
Hepsiburada, Mediamarkt, Vatan

Teslimatı 22 aralıkta yaptığı için apple internet sitesi elendi

Son düzenleme:

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Yine Apple Store'dan satın al. Online olarak sipariş ver kapına getirsin.

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Direkt apple'ın kendi sitesinden alabilirsiniz en güveniliri.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Vatan. Sıkıntı çıkarsa ilindeki herhangi bir vatan mağazasına verebilirsin

BerkayKlnc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bana vatan'dan mesaj geldi daha dün 25-27 kasım arası iphone 7 128GB 3399 TL diğer sitelere bakmadım ama şuan bunu önerebilirim.. Pardon 7 diye okudum

cihad16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Şuan 7 plus 128 gb mat black veya jet black istiyorsanız Sadece turkcell'de var sanırım.

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Ben kendiminkini alırken İstanbulda bulunduğum için apple store dan almıştım. O nedenle çok fazla bu konunun üstüne eğilme gereği duymadım. Ama arkadaşa da alıcaz ve bu sefer istanbula gitme durumu yok bende bu konuyu açıyım dedim

Evden çıkmakla hiç uğraşmadan, internet üzerinden sipariş verelim istedik. Gelen telefonda teknik yada çizik, renk atması gibi görsel problemler görülürse, geri iade etme durumunda ücret iadesi veya yeni cihaz gönderme konusunda en az sorun çıkaracak firmayı aramaktayız. Bahsettiğim 3 firmadan hangisini önerirsiniz?
Hepsiburada, Mediamarkt, Vatan

Teslimatı 22 aralıkta yaptığı için apple internet sitesi elendi
Ben vatandan almanı öneririm ben bütün alışverişlerimi vatandan yaptım memnunum birtek teknosadan nefret ediyorum bozuk ürünler sattıkları için oda benim şansıma

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
arkadaşlar iphone 7 için bildiğiniz zil sesi uygulaması varmı