İnternet Tavsiyesi Verir Misiniz?

Konusu 'İnternet Servis Sağlayıcıları' forumundadır ve Halktan Biri tarafından 3 Ekim 2017 başlatılmıştır.

1. f.krtl1

f.krtl1 Doçent

Beğenileri:
    716
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    İstanbul
    Yukarılarda bi yerlerde yazdığım gibi.Superonline ile 7. ayımız sanırım memnunum yani pek gıcıklık yaptığını görmedim.Adsl kullanıyorum.Ama verdikleri modem hem Vdsl hemde Adsl destekliyor.İlerde yeni kontrat imzalarsak ve bu yüksek hızda olursa ona ön ayak olsun diye sanırım.Birde yüksek hızda anlaşan kullanıcılar bazen Vdsl'den Adsl'e düştüklerini söylüyorlar.Bu modem onun içinde standart olabilir.Ben istediğim hızı alabiliyorum.Ping sorunu da son zamanlarda yaşamadım.Öneririm :)

Halktan Biri bunu beğendi.

2. Lazzz

Lazzz Rektör

Beğenileri:
    2.001
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    ☛ ☾★ ☚
    Adresinde fiber varsa düşünmeden SOL alabilirsin. Ben 6 yıldır süperonline fiber kullanıyorum, geçenlerde Fiber aboneliği kapatmadan Türknetten internet bağlattım memnun kalmadım Türkneti kapattırdım. Süperonline fiber de bir arızan varsa max24 saat içinde arızayı çözerler, 6 yıl içerisinde bir çok adıza meydana geldi ama teknik ekibi hızlı çalıştığı için fazla bir sorun yaşamadım. Eğer senin adresinde SOL Fiber varsa direk al ama fiber değil Telekom hattından hizmet verecekse SOL da vdsl tarifeler pahalı, vdsl için Türk Telekom a bak derim. Fiber için SOl.

rubarovan21 ve Halktan Biri bunu beğendi.
Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş