İnternet Taşıması nasıl oluyor?

Bu konuyu okuyanlar

pc_manyak

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Arkadaşlar ADSL nasıl taşınıyor bilgisi olan var mı mesela biriden smileye geçicem diyelim modemi biriye iade etmem felan gerekiyor mu biraz bilgi verirmisiniz.

realzed2001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
eğer smile kullanıyorsan bir telefonla istediğin yere 1 saat içinde sorunsuz taşıyorlar hemde taşıdığın numaranın aynı ilde veya sana ait olması gerekmiyor.
eğer ttnet kullanıyorsan işin zor, adamlar taşıyacağın numaranın da aynı kişiye ait olmasını istiyorlar onun için gidip nakil devir işlemleri için uğraşmaya başla :)

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
81
senin yapacagin internet tasıma degil o baska bi olay... senin yapacagin türk telekoma aboneligimi sonlandirmak istiyorum diyeceksin, kontratinin geregi kamyanya indirim farklarini, kalan aylarin borclarini, modemi vs alicaklar senden. smile'a gecmek ise kolay gidiceksin yada ariyacaksin smile'i 2 günde gecmis olursun. kontratsiz aylık adsl tarifesine gec kontrat yapma hicbi kampanyadan yararlanma ki günnü birinde kafana göre birakirsin.

pc_manyak

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Biri Kullanıyorum ben taahütsüz sadewce meraktan sordum hani kesintisiz internet taşıma vrya nasıl oluyor diye soruyorum.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
81
o zaman ararsin biriyi kapatirsin hattini, sonra gecersin smile'a, kesintisiz olayini bilmiyorum ara ögren. ama madem taahutsuz hemde ttnet degil bosuna ugrasma biri, smile bunlar hemen hemen aynidir önemli olan kontratinin bi zorunlulugunun olmamasi. ayrica taahutun yoksa biri sana modem falan vermez kimse vermez o sebepten kimsede hicbiseyi geri alamaz...