İnternet Sağlayıcısı Arayanlara Öneriler

Bu konuyu okuyanlar

Darkendlesss

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Ben şuan kullandığım Turknet'i öneririm. Diğer internet sağlayıcıları akn kalktı diyerek zamlı fiyatları bize yedirmeye çalışırken, Turknet zaten uzun süredir aknsiz internet veriyor. Konumunuza göre hızınız değişiyor fakat fiyat hep 65 TL. 2018 temmuz ayından beri kullandım sadece 1 kere büyük sorunla karşılaştım onda da saha ekipleri gelip sorunu hallettiler. Bir eksiği varsa o da canlı destek hattının (canlı bir birey ile görüşemiyorsunuz) olmamasıdır. Destek kaydı açıp bekliyorsunuz cevap gelmesini. o kadar uzun sürmüyor gerçi.

Ayrıca turknet kullanmaya başlayacak iseniz eğer referansımı şuraya bırakayım. ref ile kayıt açana da, ref kodunun sahibine de 1 aylık hediye internet veriliyor bilginize. kazan kazan durumu yani.

Davet kodu: cmo95yu25ode
Bağlantı: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

Adsız.png

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Ben de fiyatları göz önüne almazsak, kullandığım için söylüyorum hizmet olarak vs. kesinlikle TURKCELL Superonline öneririm.

Necip Çakır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben de diğer tüm büyük operatörleri kullanan bir olarak Kablonet'i tek geçerim. Bir yılı geçti öyle aman aman bi kesinti sorun yaşamadım. Diğerlerinde karşılaştığım sorunların hesabını tutamadım. Bi sorun olsa 5 saat içinde gelip müdahale ediyorlar. Öyle bir sözleri var. Paketler içerikleri de güzel. Kablonet Kampanyaları - Uydunet Kampanyaları | Türksat İnternet