İnternet kesintisi

Bu konuyu okuyanlar

ciddiyetsiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bunu hep yaşıyorum turknet'te :)
niye gülücük attın diyorsanız alıştığımdan :) :)

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Peki mutlu çocuk :) Şöyle anlatalım. Türknette bu tarz problemler aşırı derece muhtemel. Bende kullandım ve her mail attığımda veya hizmet talebi oluşturduğumda şu tarz bir Feedback alıyorum ancak hiçbir etkisi olmuyor.

Merhaba Emre Bey,

Ben Emrah. Arızanızla ilgili yaşadığınız sorun nedeniyle üzüntümüzü bildirmek isteriz. Kesintiler, ortak kullanılan telekom altyapıları, modem veya ev iç tesisat bağlantıları gibi sebeplerden dolayı yaşanabiliyor. Biz çözüm adına gerekli tüm işlemleri yapmak istiyoruz. 21.05.2017 tarihinde sık sık kopma adı altında açılan arızanızla ilgili sizinle yapılan görüşmede iç tesisat kaynaklı olduğu bilgisi verilmiştir. Ancak iç tesisatınız, kontrol edilmesine rağmen arızanız devam ettiği için 12.06.2017 tarihinde şikayetinizi çağrı merkezi kanalından aldık. Bu şikayetinizle ilgili altyapı saha ekiplerine talebinizi ilettik ve çözüm süreci devam etmektedir. Bu sürecin hızlandırılması için ekiplerimizle tekrar görüşüyoruz. Detaylı olarak incelemeleri yaparak 2 iş günü içerisinde şikayetvar.com üzerinden bilgi vereceğiz. Konuyu 1234567 kayıt numarasıyla Online İşlem Merkezi üzerinden takip edebilirsiniz. Saygılarımızla TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ondan dolayı sen hizmet veren firmayı değiştirmeye bak :)

Iyı Forumlar.

ciddiyetsiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
bulunduğum yerde altyapısı yokmuş diğer firmaların ahah :)
türktelekom var bir tek alabileceğim ki o da zaten belli yani, sanırım turknet'e katlanmam lazım bir süre daha :(

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
biz Türkcell 3g ile battık ama ttnet almadık...