İnternet kampanya tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

webcon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba arkadaslar 2 sorum olacam size

1) evimde 1mbit internette 85 tl para veriyorum hat benim uzerime degil dedemin ustune adami alip bir turlu iptal ettiremedik tavsiye ettiginiz 35-45 tl arasinda kampanya ariyorum tavdiye ettiginiz kampanya var mi aklimda uydunet 10 mbit internet 50 gb akk 32 tl ve kablolu tv olarak toplamda 41 tl ye geliyor ama modem onlardan degil bu kotu modemi verseler direk onu alirdim baglattirirlar ama modem onlardan degil sitede modem veriyor gozukuyor ama aradigimda vermiyoruz dediler

2) ttnet iptal ettirmek icin ne yapmamiz lazim bazilari subede ve aaradiginda iptal ettirdiginizde oyaliyorlar ve iptal ettirmiyorlarmis

okandan_slm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba ,
size şöyle bir öneri sunabilirim; Taşındığım yerde Uydunet altyapısı olmadığı için Teledünya (hd) + Uydunet 1MBit sınırsız internet olan aboneliğimi devretmek istiyorum. Aylık ücreti 41,5 TL'dir. (Borçsuzdur) Kablosuz modeme ve teledünya kutusunua da veriyorum. Ücret ödememiş olacaksınız. Devir almak isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz. Abonelik 2015 yılına kadar devam ediyor. İnternet hızı gayet iyi olup, arttırmak isterseniz, çağrı merkezini arayarak ister devamlı ister aylık şekilde uzatabilirsiniz. Abone merkezinde basit bir devir işlemi yapılması yeterli...

iletişime geçmek isterseniz :0532 743 30 99