İnternet Kafelerde İşleyiş

Bu konuyu okuyanlar

Technohero

Asistan
Reaksiyon puanı
9
İnternet cafeye hayatında birkaç kez gitmiş biriyim. Benim çocukluğumda kaç saat kullanacağımızı söylerdik ona göre açarlardı süre bitince dakikasında bilgisayar kapanırdı.
Şimdi nasıl oluyor ne diyorsunuz internet kafeye girince?

Simsizz1905

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
334
Değişen birşey yok bizim cafede

Technohero

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Peki o süre zardında istediğiniz kadar download yapabiliyor musunuz?

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
İster süre ile açarsın ister normal açarsın kalkınca ne kadar süre geçmişse o kadar ödersin.
Değişen birşey yok.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Küçükken arkadaşımın evinde bilgisayarı, interneti vardı ama yine de cafeye geliyordu.

Nedenini sorduğumuzda "Kafede arkadaşlarla oynamak başka" diyordu :)

wolkhy1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
79
Çok güvenli yerler değildi. Hiç unutmam sene 1999 o zamanlar ilk defa karşıyaka çarşının basında d&r vardı oraya gittik iki arkadaş oturduk o zamanlar mirc mi ne bir sohbet sitesi vardı. Bilirsiniz. Şimdi hiç bir şey bilmiyoruz. Cagirdik o güzel kızı bakar mısınız diye. Geldi ve sorduk bu nasıl kullanılıyor diye. Cevap aynen şu bilmiyorsanız neden geliyorsunuz allahım yarabbim oldu. Tabi biz çocuğuz bi şey diyemedik. Ama şimdi o güzel kız gelsin bak ona neler gösteririm öğretirim ben :))

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
Çok güvenli yerler değildi. Hiç unutmam sene 1999 o zamanlar ilk defa karşıyaka çarşının basında d&r vardı oraya gittik iki arkadaş oturduk o zamanlar mirc mi ne bir sohbet sitesi vardı. Bilirsiniz. Şimdi hiç bir şey bilmiyoruz. Cagirdik o güzel kızı bakar mısınız diye. Geldi ve sorduk bu nasıl kullanılıyor diye. Cevap aynen şu bilmiyorsanız neden geliyorsunuz allahım yarabbim oldu. Tabi biz çocuğuz bi şey diyemedik. Ama şimdi o güzel kız gelsin bak ona neler gösteririm öğretirim ben :))
Güzel bi anı :)
--- Gönderi Güncellendi ---
İnternet cafeye hayatında birkaç kez gitmiş biriyim. Benim çocukluğumda kaç saat kullanacağımızı söylerdik ona göre açarlardı süre bitince dakikasında bilgisayar kapanırdı.
Şimdi nasıl oluyor ne diyorsunuz internet kafeye girince?
Değişen bişey yok hala aynı dowlond bazılarında çaktırmadan yaparsın bazılarında programlar sayesinde görüyolar

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Azda olsa hala var internet kafeler,zamanında az metin 2 ve cs 1.5 ,1.6 oynamadık.