İnternet Hızım bir anda düştü

Bu konuyu okuyanlar

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
Arkadaşlar ben sınırsız 8mbit hızında internet kullanıyorum ancak indirme hızım bugün aşırı düştü şimdi yazıcağım benle dalgamı geçiyorsun diyeceksiniz ama yalan söylemiyorum internet download manager kullanarak indirdiğimde bile ortalama 45kb/sn hızım var hiçbirşey indiremiyorum önceden böyle birşey yoktu yeni oldu sizce neden böyle oluyor ? ttnet e çok kızgınım :mad: öncedende internetim sürekli kesiliyodu aradığım da şuan bir sorun var bilgilerinizi göremiyorum diyolarlardı.

Rejii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar ben sınırsız 8mbit hızında internet kullanıyorum ancak indirme hızım bugün aşırı düştü şimdi yazıcağım benle dalgamı geçiyorsun diyeceksiniz ama yalan söylemiyorum internet download manager kullanarak indirdiğimde bile ortalama 45kb/sn hızım var hiçbirşey indiremiyorum önceden böyle birşey yoktu yeni oldu sizce neden böyle oluyor ? ttnet e çok kızgınım :mad: öncedende internetim sürekli kesiliyodu aradığım da şuan bir sorun var bilgilerinizi göremiyorum diyolarlardı.
modeminiz'e bağlı olabilir veya hatlarda bir sinyal düşüklüğü olabilir zira hatlarda eskime oksit söz konusu ise 1mbit in üzerine çıkmaz genel olarak sizinde soylediğinize gore hız cok dustu ıse modemınızın fabrıka cıkıs tarıhı kullanım suresı ve ısınma durumuna bakarak sorunun modem kaynaklı olup olmadığını anlayabilirsiniz. ttnet'e ulaştığınızda hat değerlerinizin kont edilmesini soyleyiniz bu hat değerleri normal ise dediğim işlemlerden yola çıkarak sorunu bulabilirsiniz