İnternet hızım 1MBPS Bile değil

Bu konuyu okuyanlar

deliriyorum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternet hızım hiçbi zaman 1mbps nin üstüne çıkmadı. Bir oyun için saatleri geçtim günlerce bekliyorum.Ayrıca interneti 8den 16ya çıkartmıştık ama halen böyle. Aşırı sıkıntılı bi nete sahibiz. Ne yapmam gerekiyor bu neden olur??bu konuda hiç bilgi sahibi değilim hareket etmeden önce sormak istedim

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
İnternet hızım hiçbi zaman 1mbps nin üstüne çıkmadı. Bir oyun için saatleri geçtim günlerce bekliyorum.Ayrıca interneti 8den 16ya çıkartmıştık ama halen böyle. Aşırı sıkıntılı bi nete sahibiz. Ne yapmam gerekiyor bu neden olur??bu konuda hiç bilgi sahibi değilim hareket etmeden önce sormak istedim
Aboneliğini Turknet'e taşıyıp adsl kullanıcısı olduğun için sabit kotasız 16 mhps hız ile interneti kullanmanı tavsiye ederim. Bende geçtim memnun kaldım. :)

Reaksiyon puanı
16,109
modeme gelen kabloları kontrol ettir elektrikçiye gerekirse cat6 ile değiştirt.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
modeme gelen kabloları kontrol ettir elektrikçiye gerekirse cat6 ile değiştirt.
ayrıca modeme de bir el atması gerekebilir gecen pazar benimde hız 0.25 civarı geziyordu ttneti aradaım sıkıntı yok dediler zaten modemde bir sıkıntı olduğunu bildiğim için yenisini aldım hızım düzeldi

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,936
dsl kablosunun yeri yanlış ya da dns çok eski

---- Mesajlar birleştirildi ----

dns kullanıyor musun
yoksa sebep ip adresindendir hatalı ip adresi daima hızını yavaşlatır yani 1 mbps bile fazla gelir bence değiştir bende işe yaradı

Son düzenleme:

ArKaDo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aboneliğini Turknet'e taşıyıp adsl kullanıcısı olduğun için sabit kotasız 16 mhps hız ile interneti kullanmanı tavsiye ederim. Bende geçtim memnun kaldım. :)
Merhaba benimde internetim son 1.5 aydır çok yavaş 1mbps falan bende taşımayı düşünüyorum taşıma işleminde para cezası olurmu veya nasıl öğrenebilirim cayma bedelini?

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,936
Merhaba benimde internetim son 1.5 aydır çok yavaş 1mbps falan bende taşımayı düşünüyorum taşıma işleminde para cezası olurmu veya nasıl öğrenebilirim cayma bedelini?
akşamları internet geliyor mu