İnternet Fesih Bedeli

Bu konuyu okuyanlar

ugurbiber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar.. Ben superonline gecıs yaptım (henuz aktıf olmadı) neredeyse 5 yıldır ttnet kullanıyorum. Simdi superonlinmı ttnetı ıptal etcek yoksa benmı arıcam ıptal edın dıe? ibde ttnet bnden para ıstermı fesih bedeli için

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432
Merhaba arkadaslar.. Ben superonline gecıs yaptım (henuz aktıf olmadı) neredeyse 5 yıldır ttnet kullanıyorum. Simdi superonlinmı ttnetı ıptal etcek yoksa benmı arıcam ıptal edın dıe? ibde ttnet bnden para ıstermı fesih bedeli için

Eger tekrardan sözlesme yapmadiysaniz͵ yapmis oldugunuz sözlesme coktan gecerliligini yitirmistir. Sözlesmeli bedeli ödersiniz ancak firmaya bagliliginiz bulunmaz. Iptal islemini Telekom Müdürlügüne(sartlar degismediyse) gidip siz gerceklestireceksiniz.

ugurbiber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hadi ya superonline çalısanları halletmıyormu bunu bana bole bısı yapın demedıler

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432
Ben dedigim gibi yapmistim. Isterseniz arayin sorun. Ama böyle islemleri saglam olsun diye gideceksin yerinde soracaksin. Sonra eve fatura yollamasinlar.

ugurbiber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Az once ttnetın sıtesıne gırdım. Net babamın ustune hem ev hemde dukkan yanı 2 tane obonelıgımız var. Az once net üzerinde adslı ıptal ettım. Çıkış yapıp tekrar gırdım su anda ev obonelıgı gozukmuyor ıptal oldumu acaba?