İnternet Explorer'da Site Engelleyemiyorum! Yardım Edebilir Misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

MetaMorphos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
:helpsmilie:Arkadaşlar İnternet Explorer'da şeçeneklerden site engelemeyi denedim ama olmadı. Biraz araştırdım İnternet Explorer dosyalarının içinden yapıldığını buldum. Denedim ama oda olmadı baska nasıl site engelleyebilirim. Yardımcı Olur Musunuz?:helpsmilie:

leoni_turk

Asistan
Reaksiyon puanı
1
:helpsmilie:Arkadaşlar İnternet Explorer'da şeçeneklerden site engelemeyi denedim ama olmadı. Biraz araştırdım İnternet Explorer dosyalarının içinden yapıldığını buldum. Denedim ama oda olmadı baska nasıl site engelleyebilirim. Yardımcı Olur Musunuz?:helpsmilie:
baska tarayici kullan

yasark

Asistan
Reaksiyon puanı
5
İçerik danışmanı ile engelleyebilirsin.

Veya system32 \ drivers \ etc \ hosts dosyası vardır. Buradan engelleyebilirsin. Hosts altında ip tab engellemek istediğin site şeklinde yapacaksın. Yani

192.168.1.1 www.google.com

aslında bu bir nevi nat dır. yani google 'ı 1.1 ipsine yönlendirir. Buraya yalnış bir ip yaz ve bu şekilde yalnış yere gider, açamaz.

MetaMorphos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
baska tarayici kullan

Baska tarayıcı kullanmayı denedim ama bilgisayarım kaldırmıyor ve çok kasıyor.:blink:

---------- saat 16:59 eklendi ---------- önceki mesaj saat 16:57 eklenmişti ----------

:lol:
İçerik danışmanı ile engelleyebilirsin.

Veya system32 \ drivers \ etc \ hosts dosyası vardır. Buradan engelleyebilirsin. Hosts altında ip tab engellemek istediğin site şeklinde yapacaksın. Yani

192.168.1.1 www.google.com

aslında bu bir nevi nat dır. yani google 'ı 1.1 ipsine yönlendirir. Buraya yalnış bir ip yaz ve bu şekilde yalnış yere gider, açamaz.

Tesekkür Ederim. :) İsime Yaradı. :) :thumbup: