Internet explorer kapanıyor

Bu konuyu okuyanlar

cholonya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
1 hafta önce makinamı olağan olarak formatladım.adaware ve güncel bir antivirüs programını kullanıyorum(eset smart security) ayrıca ccleaner ve windows care de cabası kullandıklarım.internete girdiğim zaman belli bir süre sonra internet sayfası aniden kapanıyor.hata raporu vermeden aniden gidiyor sayfa.hata raporu klikide işaretli bu arada..bu cümleleri yazarkende gitti 1 defa!yardımcı olursanız sevinirtim arkadaşlar..sevgilerle :helpsmilie:

Ugur851

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
internet explorer'ı güncellemeyi denedin mi?

cholonya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kaldırdım yeniden yükledim ama olmadı yine

must

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İşletim sistemin vista mı? benim vistada bu sorun vardı format atınca düzelmişti ama firefox öneririm ie için uğraşmaya değmez.

cholonya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
xp haklısındır ama firefoxu denedim bi çok konuda hata veriyor mesela google earth de windows care da gibi..daha da çoğaltabilirim örnekleri.zatne ie kaldırdığında sistemindeki bazı proglarım düzgün çalışamıyabileceğini söyleyen bir uyarı çıkıyor hatta liste şeklinde..işte o programlarda bu sefer çalışmıyor.bilmem anlatabildimmi?bıktım bu windowstan her zaman problem bu yazıyı yazmak için wordden yazıp kopyaladım!ikide bir çıkıyor netten..bazen aniden bazen 10 dakka sonra..

must

Asistan
Reaksiyon puanı
0
xp haklısındır ama firefoxu denedim bi çok konuda hata veriyor mesela google earth de windows care da gibi..daha da çoğaltabilirim örnekleri.zatne ie kaldırdığında sistemindeki bazı proglarım düzgün çalışamıyabileceğini söyleyen bir uyarı çıkıyor hatta liste şeklinde..işte o programlarda bu sefer çalışmıyor.bilmem anlatabildimmi?bıktım bu windowstan her zaman problem bu yazıyı yazmak için wordden yazıp kopyaladım!ikide bir çıkıyor netten..bazen aniden bazen 10 dakka sonra..

Hmm anladım inşallah düzelir dostum. Forumda bu konulardan anlayan çok arkadaş var yardımcı olacaklardır sana da.

cholonya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
inşallah kardeşim yaa..gına geldi artık

redrose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sisteminde İE etkileyen zararlı yazılım ola bilir opera felan kullanarak dene antilerden güvenlik yazılımlarından faydalan sistemi temizledikten sorna yeniden İE kurmanı tavsiye ederim İE 6 mi Yoksa İE 7 kullanıyorsun hiç bir Cözüm bulamassan formatla gitsin bir daha uğraşma başka hatalarda ala bilirsin

cholonya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ie 7 ydi..peki operayı kullansam ie bir sorun çıkararmı?

ultumdur

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hiçbir sorun çıkmaz opera açısından rahat rahat kullan

KintaRo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Aynı sorun bir müşterimde de vardı. Günlerce uğraştık. Ram, HDD, Hard Disk, Ekran kartı. Herşeyi test ettik. Ayrıca bazen reset'de atıyordu ama gariptir ki internet explorer'da kapanıveriyordu birden. Anakartı değiştirince düzeldi sorun...

redrose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@KintaRo
Hemen adamı korkutma : )

HijackThis programını bir dene her ihtimale karşı .

redrose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeş senin için bir araştırma yaptım..

Yapman gereken: Alıntı Cevap
internet seçeneklerine girip programlar sekmesine tıklayın, eklentileri yönet i tıklayın. Kullanmadığınız tanımadığınız eklentileri devre dışı bırakın. Yİne sorun devam ederse firefox ya da maxthon deneyin derim.

Sorun ortadan kalkıyormuş Flood ettiğim için özür diliyorum..

cholonya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
redrose kardeşim orada o kadar çok eklenti var ki?doğru saydıysam 29 tane..bi çoğunu kapattım bir deniycem bakıcam..facebook msn ne bilim java eklentileri var..hepsini devre dışı bıraktım.bi problem olur mu acaba?

cholonya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
rest aşamasına gelmedim daha :) ama kitlenme çok oluyor..sanırım problemi hallettim gibi ama şu eklentiler kafamı kurcalıyor.hepsini kapattım

KintaRo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
@redrose; Abi herşeyi denedim inanamazsın. 10 Yıllık bilgi birikimimi o makinada denedim ama sonuç alamadım. Hatta kasayı olduğu gibi toptancı firmamıza gönderdik. Sonuç hüsran. Birşey yok deyip geri gönderdiler. Dediğim gibi anakartı değiştirip denedik ve sonuç: sorun çözüldü :) Hiç bir Sistem anakartta olan garip bir arızadan dolayı Internet Explorer'ı kapatır mı? kapatıyordu işte. Görmesem inanmam derler ya aynen o şekilde işte. Bilmiyorum. Çok enteresan şeylerle karşılaşıyoruz. Hatta bir gün farklı bir makinada BIOS'tan işlemci ısısına baktım 110 dereceyi gösteriyordu inanamadım. Windows 98 kuruluydu. Açılacakmı diye denedim açıldı, 20 sn kadar kullandım ve kitlendi. Neyse konuyu dağıtmayalım bu konuyu başka bir zaman anlatırım ben hatta bunun için bir başlık açayım o kadar garip şeyler görüntüledim ki şaşırırsınız. Yukardaki olayın resminide koyayım. :)