İnternet Düşmanı Ülkeler Açıklandı

Bu konuyu okuyanlar

limerick

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
ingilteredekii filtre sistemi dunyanin hic bir yerinde yok, baya kayirmislar.

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Saçmalık bence. SOPA'yı geçirmeye çalışan da mı Türkiye idi, ABD niye yok o listede?

artiss10

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Allah'ın SOPA sı yok ki hocam :D Bu arada bizim ülke sansürde değil ama hizmette düşman lafı az kalır,tecavüzcü :D

kowalskii

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Her şey politikaya dönüştü... İnternet erişimi bile ! Amerika da bizden IP lerimizi almışlardı. Herkesin bilgisayarını takip ediyorlardı yurtta. Herkesin bir bilgisayar ve bir mobil cihaz hakkı vardı yurtta. Onun dışında hiçbir IP bağlanamıyordu modeme. Moldova lı bir çocuğa yasak getirmişlerdi film indirdi diye. Al sana o listede olmayan ülkelerden birinin yaptıkları.

exop

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Kime göre düşman, muhtemelen anketi yapan kuruma göredir. Ve sözümü bu grubun wikipedia'deki açıklamasının ilk satırını yayınlayarak bitirmek istiyorum.
"Reporters Without Borders (RWB) is a France-based international non-governmental organization."

ALPARS

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
başlıkta 12 yazıyor ama konuda 9 ülke var:)

DarKeN

Müdavim
Reaksiyon puanı
88
Yalan mı liste doğru işte. Arkadaşlar artık dünyaya at gözlükleriyle bakmayı bırakmaya çağırıyorum sizi. Anladık milliyetçisiniz ama bu gerçekleri görmeye engel olmamalı. Dünya Türkiye'nin etrafında dönmüyor ve dünyadaki diğer ülkeler her gün Türkiye'yi ele geçirme planları yapmıyor bu kurtuluş savaşı yıllarından kalma beynimize empoze edilmiş herkesin Türkiye'de gözü var komplo teorilerinden arının ve gerçekleri görün. Türkiyeyi en iyi dışarıdan ve objektif birinin gözüyle tanıyabilirsiniz bir türkün gözüyle değil... Ve konuya gelince yalan değil dns değiştirmeyi bırakın ve istediğiniz sitelere erişmeye çalışın durumu daha net görürsünüz ...

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Yalan mı liste doğru işte. Arkadaşlar artık dünyaya at gözlükleriyle bakmayı bırakmaya çağırıyorum sizi. Anladık milliyetçisiniz ama bu gerçekleri görmeye engel olmamalı. Dünya Türkiye'nin etrafında dönmüyor ve dünyadaki diğer ülkeler her gün Türkiye'yi ele geçirme planları yapmıyor bu kurtuluş savaşı yıllarından kalma beynimize empoze edilmiş herkesin Türkiye'de gözü var komplo teorilerinden arının ve gerçekleri görün. Türkiyeyi en iyi dışarıdan ve objektif birinin gözüyle tanıyabilirsiniz bir türkün gözüyle değil... Ve konuya gelince yalan değil dns değiştirmeyi bırakın ve istediğiniz sitelere erişmeye çalışın durumu daha net görürsünüz ...
Benim için dünya Türkiye'nin etrafında dönüyor, bu seni neden rahatsız ediyor anlamıyorum. Beynimize bir şey empoze edildiği falan yok, biz biraz güçsüz düşsek aç kurtlar gibi üşüşürler başımıza. Ayrıca benim giremediğim bir site yok, DNS falan da değiştirmiyorum ayrıca güvenli internet filtresindeyim. Bilmem anlatabildim mi?