Internet Download Manager >>ÖMÜR BOYU LİSANS<< ŞOK FİYAT!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

batu78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dl2Rzy.png

Bu lisans 1 yıllık lisans değildir,
ÖMÜR BOYU LİSANSTIR.

Internet Download Manager'in kendi web sitesinden alacağınız lisanslar 1 yıl için geçerlidir. 1 yıl dolduktan sonra lisans süresi sona ermiş olur ve tekrar lisans satın almanız gerekir. Bu lisansların ortalama fiyatları 40-60 TL arasında değişmektedir.

Biz Sizlere Internet Download Manager'ın Ömür Boyu Lisansı'nı 59 TL'ye sunuyoruz.

Ömür boyu lisans kodunuz size e-mail yoluyla gönderilir ve siz lisans kodunuzu kendi adınıza kayıt etmiş olursunuz.

Sıkça sorulan sorular (SSS):

** Internet Download Manager kodunuz bir kere aktifleştirildikten sonra başka birine devredilemez ya da satılamaz. Lisans kodunuzu aktifleştirmeden önce kişisel bilgilerinizi (adınız ve e-posta adresi) doğru girdiğinizden emin olun.

**1’den fazla bilgisayarda aktive edilen lisanslar bloke edilir ve daha sonra yeniden aktive edilmesinin mümkün olmamaktadır.

** Internet Download Manager lisans koduzun kara listeye alınmaması için, lisans kodunuzu başkaları ile paylaşamazsınız.

** Internet Download Manager Ömür boyu kullanım lisansı diğer idm lisansları gibi 12 ayın sonunda kullanıma kapanmaz, süresiz olarak kullanabilirsiniz.

** Internet Download Manager programını aktifleştirdikten sonra, başka bir bilgisayarda kullanmak için mevcut bilgisayardaki Internet Download Manager programını kaldırmanız gerekir.

** Internet Download Manager Ömür boyu kullanım lisansının 12 ay süresince ücretsiz güncelleme hakkına sahip olursunuz. 12 aydan sonra güncellemeler için üretici firmanın ek ücret talep etme hakkı vardır, ama tarayıcınızdaki flash dosyalar ve videolarıı yakalamanızı sağlayan Mozilla Firefox ve Google Chrome eklentilerini ücretsiz kullanabilirsiniz ve ömür boyu sorunsuzca dosyaları yakalayıp indirebilirsiniz.

>>>GittiGidiyor ile Satın Al!<<<

Bayi fiyatları için iletişime geçiniz.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Fiyat iyi aslında. Lisansları nasıl temin ediyorsunuz? fatura var mı?

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
kendi sitesinden alınca 1 yıllık lisans alabiliyorsak eğer, sizin sattığınız lifetime lisanslara normalde nasıl ulaşılıyor, kimlere satılıyor?

batu78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kendi sitesinden alınca 1 yıllık lisans alabiliyorsak eğer, sizin sattığınız lifetime lisanslara normalde nasıl ulaşılıyor, kimlere satılıyor?
Sadece 1 yıllık satışı var sitede, bayilere veriliyor sadece. Normal satış fiyatı da 29,50 USD. (şu anki kur ile ~72 TL)
Ne kadar uygun fiyata verdiğimizi de buradan görebilirsiniz. İsterseniz gittigidiyor dükkanımızdan da satın alabilirsiniz.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
peki şu ibareye göre format atıldıktan sonra tekrar kurup etkinleştirmek mümkün değil mi? ya da ilk kurduğum bilgisayardan silip başka bilgisayara kurmak istesem
**1’den fazla bilgisayarda aktive edilen lisanslar bloke edilir ve daha sonra yeniden aktive edilmesinin mümkün olmamaktadır.

batu78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki şu ibareye göre format atıldıktan sonra tekrar kurup etkinleştirmek mümkün değil mi? ya da ilk kurduğum bilgisayardan silip başka bilgisayara kurmak istesem
Yukarıdaki maddede de yazıldığı gibi:
** Internet Download Manager programını aktifleştirdikten sonra, başka bir bilgisayarda kullanmak için mevcut bilgisayardaki Internet Download Manager programını kaldırmanız gerekir.

Yani format atmadan önce programı kaldırmanız yeterli olacaktır.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
o maddeye dikkat etmemişim, alacağımdan değil ya soruyorum öyle bilgilensin insanlar, orbit kullanıyorum iyi kötü idare ediyor :)

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
mail dışında ulaşabileceğimiz bir site yada şirket adresi filan var mı?

batu78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mail dışında ulaşabileceğimiz bir site yada şirket adresi filan var mı?
Gittigidiyor dükkanımız bulunmaktadır. Web sitesi yapım aşamasındadır. Alışveriş yapmayı düşünürseniz telefon numarasıyla ulaşabilirsiniz.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
şuan linux kullanıyorum :) ileride belki alabilirim

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Soralım idman firmasına. Ömür boyu lisans veriliyormu

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Sorduktan sonra paylaşırım
Fakat kafama takılan şu birden fazla bilgisayarlarda aktive edilemez blok olur ve açılmaz Yani senaryo olarak : Notebook da aktive ettim ve Notebook çöp oldu bozuldu yenisini aldım idman i aktive edersem blok olur öylemi

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Fiyatı uygun gözüksede 12 ay sonra güncelleme desteğinin bitmesi yada ek ücret ile güncellenmesi kötü olmuş. Ömür boyu lisans/güncelleme olsa alırdım. Güncelleme almadıktan sonra programa gelicek özelliklerden mahrum kalmak demek. Eklenti desteğinin bi önemi kalmıyor bu durumda eyyorlamam bu kadar.

batu78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorduktan sonra paylaşırım
Fakat kafama takılan şu birden fazla bilgisayarlarda aktive edilemez blok olur ve açılmaz Yani senaryo olarak : Notebook da aktive ettim ve Notebook çöp oldu bozuldu yenisini aldım idman i aktive edersem blok olur öylemi
Lisanslamalar IDM serial numaranızı ilk aktive ettiğiniz PC'nin harddisk numarasına göre yapılmaktadır. Yeni bir bilgisayar aldığınız takdirde hard disk numaranız da değişeceği için lisansınız farklı bilgisayarlarda aktive edilmiş olacak ve IDM merkezi tarafından otomatik olarak bloke edilecektir. Lisansınız bloke olduysa eğer http://www.internetdownloadmanager.com/retrieve_registration.html adresinden sadece bir sefere mahsus olmak üzere yeni bir lisans temin edebilmektesiniz. Size verilecek olan lisans çoklu bilgisayarlarda kullanım sebebiyle tekrar bloke olduğu takdirde yeni bir lisans alabilmeniz artık mümkün olamamaktadır.

efe77

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Fiyatı uygun gözüksede 12 ay sonra güncelleme desteğinin bitmesi yada ek ücret ile güncellenmesi kötü olmuş. Ömür boyu lisans/güncelleme olsa alırdım. Güncelleme almadıktan sonra programa gelicek özelliklerden mahrum kalmak demek. Eklenti desteğinin bi önemi kalmıyor bu durumda eyyorlamam bu kadar.

Aynı soruyu ben de soruyorum. 12 aydan sonra güncelleme desteği bitiyorsa ve ek ücret istenmesi sözkonusu ise ömür boyu lisansın ne anlamı kalıyor??? Ha 1 yıl ha ömür boyu almışsınız farkeden neki???

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
o kadar tartıştık ama satış konusu açabilmeniz için yeterli mesaj sayınız yok ve konuyu yanlış yere açmışsınız bu yüzden :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar