Internet Dowload Manager hakkında yardıma ihtiyacım var :(

Bu konuyu okuyanlar

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Firefox'da bu eklenti kurulu mu? Eğer değil ise buraya tıklayarak kurabilirsiniz. Sonucu iletirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

Sxura

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yazdım modum.. 3. sayfanın sonunda.. Gözünden kaçtı sanırım.. Teşekkür bile ettim yardımcı olan arkadaşa..

global_deejay

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Gelişmiş Tarayıcı İşilkilendirmesi yapın seçeneklerden

Ben listede olmayan Comodo Dragon tarayıcısıyla bile video indirebiliyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Firefox 15.0.1+DownloadHelper eklentisi+bedava Free Download Manager=İnternetti indir.

grassias

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş aynı sorunu bende yaşadım ve sonunda neden olduğunu buldum biraz kafa karıştırıcı ama cok basitmiş ,ben daha önce bu programla alt yazı doyası indirmek istediğimde ıdm bana bir yazı cıkardı bak aynen söle yazıyordu bazı çeşit dosyalrı indirmek istediğinizde ıdm nin devralması için tuş atayınız.ve tuş atamasının nasıl yapıldığını ve alt yazı dosyalrını indirme şeklini öğrenmiş oldum hemde o indirme linkinin nedne cıkmadığı olayını cözdüm bak aynen sende yap düzelir kısaca yazıyorum şimdi-- idm ac indirmeler,secenekler,genel,tuşlar, acılan yerde hata yapma bak iyi oku aynen şöle bir yazı var,, aşağıdaki tuş(lar)ı IDM ile herhangi bir bağlantıyı indirmeye başlamak için kullan.. işte bu yazıyı okuduğun yerdeki ctrl yada alt tuşlarından birini secerek tama deyip cık sorun düzeltilmiştir hadi kolay gelsin

- - - Mesaj Güncellendi - - -

kardeş aynı sorunu bende yaşadım ve sonunda neden olduğunu buldum biraz kafa karıştırıcı ama cok basitmiş ,ben daha önce bu programla alt yazı doyası indirmek istediğimde ıdm bana bir yazı cıkardı bak aynen söle yazıyordu bazı çeşit dosyalrı indirmek istediğinizde ıdm nin devralması için tuş atayınız.ve tuş atamasının nasıl yapıldığını ve alt yazı dosyalrını indirme şeklini öğrenmiş oldum hemde o indirme linkinin nedne cıkmadığı olayını cözdüm bak aynen sende yap düzelir kısaca yazıyorum şimdi-- idm ac indirmeler,secenekler,genel,tuşlar, acılan yerde hata yapma bak iyi oku aynen şöle bir yazı var,, aşağıdaki tuş(lar)ı IDM ile herhangi bir bağlantıyı indirmeye başlamak için kullan.. işte bu yazıyı okuduğun yerdeki ctrl yada alt tuşlarından birini secerek tama deyip cık sorun düzeltilmiştir hadi kolay gelsin

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Windows 7 kullanıyorum.. IDM çok sevdiğim bir programdı ancak videoların üzerinde cıkması gereken "bu videoyu indir" butonu çıkmıyor...
Kuzenime sordum bana bu siteyi tavsiye etti.. Yaklaşık 2,5 saat paylaşımlara diyaloglara baktım herçekten hoş bir ortam.. Umarım benden bu küçük yardımı esirgemezsiniz...

Bu arada konuyu yanlış yere açtım sanırım şimdiden özür diliyorum.. Anlayışlı yöneticiler mazur görür umarım :)