İnternet Cafe

Açmalımıyım ?

• Kullanılan toplam oy
    27

Bu konuyu okuyanlar

ceasar 3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Makineler iyi olursa sıkıntı olmaz.Gelen müşteri reklaminida yapar.
En az 20-25 pc olmali yoksa kurtarmaz, ne kadar fazla o kadar iyi (40-50). cafede internet kullanımi az ama oyun çok oynanır hatta online oyunlar.
Internet heryerde var kimse gelmez demek bence yanlış olur Çünkü çay kahve evimizde var neden cafeye çay içmeye gidiyoruz o zaman denilir.
Müşteri neden internet cafe ye gider;
1. Pc si yoktur yada iyi değildir (mesela PUBG oynamak ister)
2. Pc si vardır hatta pc iyidir ama bir oyunu arkadaşlari ile aynı ortamda oynamak ister.
Gibi nedenler...

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,711
Trabzon'da ticari liman var. Bir gemi al, yada balıkçı teknesi. sizin iyi bildiğiniz işler bunlar.

jdsezer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Bence açma çünkü artık herkesin evinde internet var. hosting firmayı kurmayı düşünebilirsin.

Hayko1963

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar İnternet Cafe Açmak İstiyorum Ve Bu Konu İle İlgili Yardımlarınızı Bekliyorum

İnternet Cafe Açanlar Var Biliyorsunuz Bazıları Bilgisayar Toplamayı Bırakın Masaüstünün Ne Olduğunu Bilmiyor Ben Profösyönel Yazılımcıyım Ve İnternet Cafe Açmak Bir Hayalimdi Ve Elime 1 Milyon TL Gibi Yüksek Miktarda Para Elime Geçti .Trabzona Açmak İstiyorum Adeks internet cafeyi biliyorsunuzdur Ona Benzer Birşey Yapmak İstiyorum(en az 1060 olacak makinalarda)

1.Sizce Açmalımıyım
2.Karım Ne Kadar Olur (Dükkan Merkezin Tam Ortasında)
3.Zorlukları Nelerdir

Yorumlarınızı Bilen Arkadaşlardan Bekliyorum Şimdiden Cevaplarınız İçin Teşekkürler
Suan internet cafeler bitti herkeste internet var kimse eskisi gibi gitmiyor suan açacaksan cafe açıcaksın dekoru düzgün gençlere hitap eden sonra oturmaya yet bulamazsın

Son mesajlar