İnternet bağlantısı engellenirmi niye böyle?

Bu konuyu okuyanlar

crysisbursa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bnm evimde kullandigim interneti ttnet yada başka bir kurum engelliyebilirmi?
Sorun şu bnm kendi evimdeki internete baglandıgımda google da bişey aradığım zaman en alakali tüm sonuçları göstermiyor ayarlardan ne kadar ellersem elliyim duzelmiyor birde telefonuma swarm ve diger uygulamalardan bildirimler gelmiyor ama dns mi değiştirdiğim de bütün bu sorunlar kalkiyor bildirimler patir patir geliyor otomatike ve ttnet in dnsesine geçtiğimde yine gelmiyor bu sorunu musteri hizmetleri bile cozemedi bilen anlayan birileri varmı niye böyle sizlerde de böyle mi bi şeyler yazarsaniz sevinirim.

erkannnsoyler34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım aynı sorun bende olmuşdu ama bu kadar abartılı değil yani sadece pc modemi kople fabrika ayarlarına aldım düzeldi

crysisbursa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşım aynı sorun bende olmuşdu ama bu kadar abartılı değil yani sadece pc modemi kople fabrika ayarlarına aldım düzeldi
modemi bnde fabrika ayrlarına geri döndürdüm yine olmadı ttnet müşteri hizmetleride bi türlü çözemedi hiç anlamadım.

erkannnsoyler34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
modemi bnde fabrika ayrlarına geri döndürdüm yine olmadı ttnet müşteri hizmetleride bi türlü çözemedi hiç anlamadım.
Kardeşim sende dns deiştir ozaman dns değişince oluyo yandex dns kullan ben gayet memnunum en azından şimdilik idare et
77.88.8.8.
77.88.8.1

wMwMw

Profesör
Reaksiyon puanı
96
Google dns kullanın:
8.8.8.8
8.8.4.4

crysisbursa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaslar ttnet kullanan herkezde suan bnde olan sorun oluyor mu

crysisbursa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
işin komik yani :) bi bende oluyor ve çözümünü hala bulamadılar

erkannnsoyler34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Harbidem var birşeyler ama boşwer en iyisi dns kullan ttnetin dns sinden ne olacak ben bile bigüne bigün ttnetin dns sini kullandığı ı hatırlamıyrum en iyi yandex&google:)

crysisbursa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Harbidem var birşeyler ama boşwer en iyisi dns kullan ttnetin dns sinden ne olacak ben bile bigüne bigün ttnetin dns sini kullandığı ı hatırlamıyrum en iyi yandex&google:)
kardeş sorun ttnetin dns siymiş superonline ve doping kullanan arkdaşların internetine bağlandım elle ttnetin dns sini yazdım aynı sorunlar oldu.
inat ettim sorunu buldum :)

erkannnsoyler34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bulduysan ne güzel kardeşim aynen ttnet gıcık :) en iyi geç superonlinaya ayda 50mpbs veriyor 60tl:)

helpmert

Doçent
Reaksiyon puanı
31
Bnm evimde kullandigim interneti ttnet yada başka bir kurum engelliyebilirmi?
Sorun şu bnm kendi evimdeki internete baglandıgımda google da bişey aradığım zaman en alakali tüm sonuçları göstermiyor ayarlardan ne kadar ellersem elliyim duzelmiyor birde telefonuma swarm ve diger uygulamalardan bildirimler gelmiyor ama dns mi değiştirdiğim de bütün bu sorunlar kalkiyor bildirimler patir patir geliyor otomatike ve ttnet in dnsesine geçtiğimde yine gelmiyor bu sorunu musteri hizmetleri bile cozemedi bilen anlayan birileri varmı niye böyle sizlerde de böyle mi bi şeyler yazarsaniz sevinirim.

modemi fabrika ayarna al sıfırdan kurulum yap pc deki dns atamasınıda otomatik yap sorun düzelecek ;)