İnternet bağlantım ile ilgili sorun

Bu konuyu okuyanlar

BerkayOzkaleTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar son 1 haftadan bu yana internet bağlantım her 2-3 dakikada bir kesilmeye başladı sonrasında tekrar bağlanıyo ve bi 15-20 saniye sonra tekrar bağlantı kopuyor. Anladığım kadarıyla problem modemde ya da internet bağlantımda değil sorun bilgisayarımda. Çünkü bilgisayardan bağlantı koptuğunda cep telefonunda hiç bir sorun olmuyor ve internete girebiliyorum ve telefondan mobil erişim noktasından internete bağladığında da kopuyor ama usb ile internete bağladığımda sıkıntı olmuyor. Bu sorun neden dolayı başladı bilmiyorum. Bu sorunun nedeni ne olabilir? (EĞER BANA YARDIMCI OLABİLİRSENİZ VE İŞE YARARSA STEAMDAN 10 TL CÜZDAN KODU VERİCEM)

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Wifi kartınız bozulmuş olabilir. Veya ethernetten giriyorsanız giriş kısmınız arızalanmış, veya kablonuz zedelenmiş olabilir. Onların hepsini kontrol edin

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Bilgisayarında virüs olabilir tam tarama yap eğer bir şey çıkmaz ise bilgisayarın wi-fi ile mi çalışıyor yoksa kablo ile mi? eğer wi-fi ise modeme yakın bir yere giderek test ediniz.

BerkayOzkaleTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilgisayarda virus yok wifiyle çalışıyo ama wifide bşy yok modemin olduğu odadayım

---- Mesajlar birleştirildi ----

tp_link wireles adapteri var

internetle alakası yok sorun tek benim bilgide oluyo ve başka internetlerde de oluyo

Son düzenleme:

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Sorun wireless adaptöründen yüzde 2 katrilyon eminim.
Aynı sorun başıma geldiğinde yeni bir adaptörle çözmüştüm.

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
bilgisayarda virus yok wifiyle çalışıyo ama wifide bşy yok modemin olduğu odadayım

tp_link wireles adapteri var

internetle alakası yok sorun tek benim bilgide oluyo ve başka internetlerde de oluyo
Merhaba,
Wifi adaptöründe sorun var gibi görünüyor. USB şeklinde Wifi adaptörler bulunuyor. İmkanınız varsa bunlar ile Wifi'ı test edin.

BerkayOzkaleTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok teşşekür ederim bende öyle düşünüyorum pazartesi bilgisayarcı gelicek hem wifiyle ilgili bşyler yapcak hemde adaptör getircek denicez eğer olursa steaminizi verin 10 tl kod atim

BerkayOzkaleTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
olmadı arkadaşlar bende arttırıcım vardı onla kablolu bağlanıyorum