İnternet Bağlantı sorunları TTNET !!!

Bu konuyu okuyanlar

bogazicibilisim

Boğaziçi Net Bilişim Teknolojileri
Reaksiyon puanı
0
Her bilgisayara oturuşumda bu sinir beni öldürecek artık, internet durmadan gidiyor sayfaları 10 saatte yüklüyor wirelessden dolayıdır belki dedim kablo bağladım gine aynı sorun kotamın sıfırlanmasını bekledim taa ki bugüne kadar ay başında sıfırlanıyor gine aynı gine aynı altta paylaşacağım resime dikkatlice bakın karabükte şehir merkezinde oturuyorum kullandığım paket netlimitsiz - 5 alırken çok hızlı bir paket olduğunu ve bana yeterli olacağını söylediler ve garantisinide açıkça verdiler reklamlarda en hızlısı biziz falan ayağı yapıyorlar bunu az once kendilerine mail yoluylada yazdım türkiyenin yüz karası bir servis sağlayıcısı bunlar anca reklam yaparlar ki lanet olsun bunların tuzağına düştük türkiyeyi internet hızı bakımından en düşük ülkeler arasına taşıdılar aylık yaklaşık 85 90 lira para yatırıyorum tivibu falan... bütün paralar haram olsun bunlara allah belalarını versin en ala tavrımıda yazdım inş mahkemeye verirler ki çok istiyorum buyrun resim bu hız nedir şaka gibi tamboy resim adresi : http://d1304.hizliresim.com/18/4/lrvky.jpg
lrvky.jpg

Hicr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herşey mümkün diye boşuna demiyorlar... Herşey kelimesini ttnet biraz daha ayrıntılı anlatması lazım.

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Nerde o günler

dgnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende senin gibi zamanında bu sorunları çekiyordum.tam 7 sene ttnet kullandım illallah ettirdiler beni her ay hiç olmazsa en az tivibu ile birlikte 50 gb kotalı 80 tl civarında ödeme yapıyordum ve bununla beraber internette verim alamıyordum.Müşteri hizmetlerini her seferinde arayıp sordugumda mantıklı cvplar vermiyorlar hatlarda iyileştirme yapılıyor hesaplara ulaşılamıyor vb gibi bi ton söylentilerle cvp veriyorlardı.Artık canıma tak dedi ve bende müşteri hizmetlerini arayıp 7 senelik kullanıcı oldugumu ve internetimde bazı iyileştirmeler yapılmasını istedim ücret yada internet kotası hk fakat bana söyledikleri tek laf 100 gb kotalı tarifeye geçebileceğimi ve bunu ücretinin 100 tl oldugunu söylediler.O anda benim şarteller attı.Ertesi gün gittim iptal ettirdim ttnetimi ve beni bir hafta boyunda günde 4 sefer aradılar.işte beyfendi iptal etmeyin iyileştirme yapalım fatura indirimi yapalım vs gibi şeyler.
Neticesinde iptal ettim arkadaşlar ve 3 ay önce süperonline bağlattırdım. Suanda memnunum ttnet gibi kopmalar yaşamıyorum birde fiber alt yapı olsa benim oturdugum yerde tadından yenmez süperonline'nın.
Bu arada ben 24 ay tahattüt verdim ve ilk 4 ay 10 tl sonraki 20 ay 59 tl olacak.

musabbu

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Hepsi aynı nane ama şimdilik en iyi vınn gibi.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Valla yıllardır verem etmesine rağmen hattınız yıllardır 4 mb yi bile zor kaldırıyo derken ne hikmetse geçen hafta snr marjlarına baktım
tam 8 geliyo gözlerime inanamadım :D Hatta Snr marjları o kadar süper ki db değerleri maximum 26 mb te kadar hız alabilirsiniz diye gösteriyo modem 4 mb bil zor kadırıyo hatta kaldırmaz dedikleri hız ne hikmetse 26 mb ye kadar destekler oldu bi alt yapı çalışmasıda olmadı işin garip tarafı..

Allah sabır versin zor durum yıllarca bende çektim.. Gerçi Halada çekiyorum :)

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Herkes aynı dertten muzdarip, pazar günü çalışma var diye neti kestiler,bir umut işte. Eğer bu seferde düzelmezsse iptal edeceğim zaten.

dgnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
öyle şeymi olur birader yaw çalışma var die net kesme die birşey olmaz ayrıca bide sana bu kullanmadıgın zamanları düşmesi gerekir normalde ama arayıp söylediğinde kabul etmezler bunu

bogazicibilisim

Boğaziçi Net Bilişim Teknolojileri
Reaksiyon puanı
0
görüldüğü gibi hızım ortada yazık ya

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
sürekli arayın ttneti benim de 6 ay boyunca kestiler ve pek anlamıyordum ve 15 gün boyunca her gün aradım onlarada illahla geldi ve hızım 0.84 ken 7.00 a çıktı hiçbir ücret ödemeden !!!