İnternet Alacağım Ttnet mi Süperonline mi?

Bu konuyu okuyanlar

Kizaru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
SÜperonline Pişmanlıkdır.. Belli bir kullanımdan sonra eğer alırsan anlicaksın

+ 40

Benim fikrimde ve tecrübemde kötü şeyler var.
- Superonline seni 2 yil taahhüte bağlamak için ağzi çok fazla laf yapan reklam kokusundan geçilmeyen bir şirket. Neden 1 yil sürelik tarife olmaz, bu size hiç şüpheli gelmiyor mu, düşünmeye davet ediyorum. Bu çok uzun bir süredir. Sinirlenip iptal edince yüklü bir borç altina girersin geri de telafisi olmaz ödeyene kadar.
- Taahhüt 2 yil devam ederken bir ariza meydana gelince başvuramazsin bir yere. Bayisi yoktur, ya da yüzde 90 sana çok uzaktadir. Seyyar arabalardan ibarettirler.

- Seni abone yapmadan önce altyapisi tamdir fiberdir işik hizidir denilir. Olduktan sonra altyapi çalişmasi çikar, modem arizasi çikar.
-Özellikle gece 12 gibi kesilir. Heleki online oyuncuysan lol gibi kafayi duvarlara vurursun.
-Ttneti savunmamak üzere, önemli bir fiyat farki yoktur arada. Ttnet 1 yil gibi kisa sürelik taahhüt yapiyor.
Şirketler bize çalişiyorlar, gerekirse 10 günlük internet bile verebilmeliler. Biraz müşteriliğinizi ortaya koyun da bizim almamiza muhtaç kalsinlar. Kapiya gelenlere internet görmemiş çocuk gibi bakinca azitiyorlar. Ayni şey çoğu şeyde geçerlidir. Kapima sana superonline satayim diye gelenin sana tencere biçak takimi satayim diyen seyyarcidan farki yoktur abicim..

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Konu geçen yılın konusu ama şöyle bişey.. Sizin bulunduğuuz bölgenin altyapısı fiberse zaten Süperonline ın sağladığı internet hızlarını artık günümüzde ttnette sağlıyor.. Ama altyapı fiber değilse Süperonline a geçmeninde bi manası yok..

Süperonline benide telefonla çok aradı sürekli bize bize gel dediler. Benim verdiğim cevap benim altyapı fiber değil size geçsem dahi bana sağlayacağınız internet hızı ttnet in sağladığı hızdan farklı olmayacak o yüzden size geçmek için bir sebep yok..

promidal

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
ben ikisinide kullanmış biri olarak kesinlikle süperonline