İnternet 5 dk da bir gidip geliyor

Bu konuyu okuyanlar

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Klasik ttnet.Ben adamlara diyorum bölgede sorun var diyor dns değiş.Diyorumki ilçede herkeste aynı sorun hala laf yutturmaya çalışıyor.Arkadaşa buldukları sorun sen modemdeki kullanıcı adını ve şifreni değişmişsin :) kapasite bukadar.

lorenz70

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
internet hızını yükseltiyseniz hızını düşürün düzelir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
enternet 3-5 dakikada bir kesilip yayın duruyor .bir iki dakika sonra tekrar başlıyor. BU böylece devam ediyor Soruna lütfen bir çözüm bulunuz.
Bilgisayarım [P.C] AYDIN KUŞADASI*NDA ENTERNETE BAĞLANIYOR. saygılarımla. Nihat ÜÇYILDIZ.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim biz interneti 5 kişi kullaniyoruz hepsinde neden tek bende yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abii TTNET gibi bir intarnet banada böyle bi sorun olmuştu ama bn düzelttim tabi kendisi düzeldii bi oyun böyle oldu sorna pck apttım atçım sonra gen kaptım 5 6 saniye osnra :D dışarı çıkyım geldim düzelmişti D: D:

umut erdem

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Modemi camdan asagiya firlat yeni modemi tak bir duzeliyo o zaman bemdede ayni sorun vardi modemi firlattim yeniyi taktim aylardir kullaniyom

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Ttnet müşteri hizmetlerini arıycaksın sorununu söyliyceksin onlarda senin modenime özel dns numarası vericekler o dns değiştirmiyceksin oradan özel bağlantı kurucaksın hattan düşmezsin.

umut erdem

Profesör
Reaksiyon puanı
3
2011 in konusunu canlandirmaya gerek yok dedigim gibi modemi firlat yenisini tak tamam

burakcelikk2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim de netim 5 dk da bir gidip geliyordu adsl ve internet ışığı sönüyordu modemin arkasına giren kabloyu değiştirdim oldu inşallah sizdede olur.