Intel'e Bayan Başkan - Jane Shaw

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Cem

Profesör
Katılım
23 Ağu 2006
Mesajlar
1,028
Puanları
0
İşlemci devi Intel’in 70 yaşındaki başkanı Craig Barrett Mayıs ayında sağlık ve eğitime ağırlık vermek üzere emekli olacağını açıkladı. Peki yerine kim geliyor?

Türkiye'yi çeşitli aralıklarla farklı konulara dair ziyaret eden Intel Başkanı Craig Barrett, şirketin yaptığı resmi açıklamaya göre Mayıs ayında görevinden sağlık ve eğitim alanlarına ağırlık vermek üzere emekliye ayrılacak. 35 yılını Intel'e vermiş olan 70 yaşındaki deneyimli yönetici Craig Barrett'tan boşalan koltuğa ise Jane Shaw'un geçeceği belirtiliyor.
Craig Barrett Intel'de 7 yıl CEO görevi yaptı

35 yılının 7 yılını şirketin yönetim kurulu başkanı (CEO) olarak geçiren Craig Barret'ın emekliye ayrılmadan önceki son mali karnesi ise ekonomik kriz dalgası nedeniyle tek ve en kötü karne olacak.Intel'in yeni bayan başkanı Jane Shaw

İşlemci üreticisi 20 yılı aşan süreden sonra ilk defa karlılık oranlarında yüzde 90'a varan düşüşler raporladığını göz önünde bulundurursak, Barrett'ın vaktinde emekliye ayrıldığını, Shaw'ın ise kötü bir zamanda yerine geçeceğini söylemek yanlış olmayacaktır. Doğrusu böylesi başarılı bir ismin emekliliğinin kötü bir karneyle sonlanması pek de hoş olmadı.


Yazan: Cem Sünbül
SDN - http://shiftdelete.net
 

cakabuba

Asistan
Katılım
3 May 2008
Mesajlar
145
Puanları
0


Bu gülüş, bu bakışlar; kim bilir aklından neler geçiyor? Ne hinlikler, ne cinlikler düşünüyor. Nasıl geçirsem bakışları :D Her yeni işlemciye, yeni yonga yeni anakart, birinin L3ü var, ötekinin yok ama bu daha hızlı. Hiç sevmedim ben bu bakışları...... :p
 

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Katılım
2 Haz 2005
Mesajlar
13,714
Puanları
113
Konum
İstanbul
hahaha

:D versinler gazı işlemcilere gerisi sorun değil. ben bu kadına güveniyorum :D
 

hasanmustafa

Asistan
Katılım
18 Ağu 2008
Mesajlar
326
Puanları
16
kadın ne hinlik düşünüyor acep ; ama gunahını
almayın belki işe ayar şeyler yapacak dimi
 

UgurABA

Dekan
Katılım
28 Eyl 2007
Mesajlar
5,355
Puanları
38
Bu bir devrim birazda genç olsaydı geleceği olurdu :D
 
Üst
stat counter