İntel HD Grapichs 4000

Bu konuyu okuyanlar

kaplan42

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Onboard bir ekran kartından bu oyunları oynamasını beklemek hata olur. Belki oyunlar açılır ama en düşük detaylarda ve düşük FPS ile. Bu arada herkesin düşük FPS anlayışı farklıdır diyerekten kendiminkini söyleyeyim, bana göre 60 FPS'nin altı düşüktür :)

intel hd graphics 4000 on board ekran kartı değildir.Entegre(tümleşik) grafik işlemcidir.

Onboard ekran kartı diye bişey yoktur.Ekran kartı anakarta takılan bir parçadır.

Grafik işlemciler 3 şekilde kullanılır,ya ekran kartındadır ,ya anakartla tümleşiktir yada işlemciyle tümleşiktir.En iyi grafik performansı ekran kartından alınabilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung np300e5c-S0btr serisi bir laptop var.

laptor intel hd 4000 dahili ekran ve nvida gt serisi bir harici ekran kartı var.

hayatımda ilk defa görüyorum ; INTEL HD 4000 DRIVER YÜKLENİNCE EKRAN SÜREKLİ TİTRİYOR. ARADA DURUYOR TEKRAR BAŞLIYOR. yardımcı olun lütfen

Hacimax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Versiyonla alakali bir problem gibi gorunuyor. Ekran karti driverini kaldir ve windows update ile guncelleme yap monitoru windows kendi tanidigindan vermis oldugu driver uyum saglayacaktir diye dusunuyorum. Sonuc alamazsan son olarak bios u guncellemeyi dene, donuslerle alakali yine yazilimsal problem varsa kurtarmak icin tek sans. O da olmadi fiziksel problem, teknik servis yolunu tut :)

jeacanest213

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim kullanmadan konusmayin bendede intel graphics 4000 var o tüm oyunlari cok rahat bi şekilde en yüksek olmasada bikaç ayari düşürerek oynuyorum su anda ghost yukledim daha yeni hiç bi sikintim yok

cankoc43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
insanlar anlamak istemiyor mu intel'i kötüleyip duruyorlar en az 2 yıldır İNTEL HD GRAPHİCS 4000 kullanıyorum.Gittim bilgisayarcılara bundan bişey olmaz dediler ya arkadaşlar sizde bilgisayarcılara falan gitmeyin bi halttan anladıkları yok.HD 4000 oyunlarda birçok nvdia ve ati kartlarından daha etkili ve yenilikçidir.Eğer hd 4000 ise aldığınız bilgisayar hiç sıkıntı yapma kardeşim fps ayarları yüksekde oynarsın.Bana bilgisayarcı hiçbir oyunu açamazsın anca internetten oynarsın diyen bi halttan anlamayan bilgisayarcılara gelsin.Bilgisayarımda çalıştırdığım ve hala bilgisayarda olan oyunlar:<br>1-pes 13<br>2-pes 14<br>3-NFS MOST WANTED 2012<br>4-CALL OF DUTY MODERN WARFARE SERİSİ<br>5-FİFA 14,13<br>6-MAFİA 2<br>7-HİTMAN ABSOLUTİON<br>8-BATMAN A.C<br>9-CRYSİS 2,3<br>10-EURO TRUCK SİMULATOR 2<br>11-PROTOYPE 1,2<br>12-GTA 4 VE SERİSİ<br>13-ASSASİNS CREED SERİSİ<br>14-BATTLEFİELD 2,3,4<br><br>Ve daha ne olsun yani bunlar günümüzün en iyi ve en sevilen oyunları bunları çalıştırmıyo diyen adam zaten hd 4000 kullanmıyodur ve hiçbir halltan anladığı yoktur kolay gelsinn

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Arkadaşlar Intel HD 4000 saydığınız oyunlarda 15 FPS ve ya en düşük ayarlarda akıcı oynatır bazılarını daha da bir şey yapamaz. Tamam siz dxdiag da Intel HD 4000 diye görüyorsunuz, aslında olan olay şudur enerji tasarrufu için asıl ekran kartınız oyunları açtığınızda devreye girer , masaüstünde ise kapanır ve bu yüzden dxdiag da HD 4000 ü görürsünüz. Kısaca HD 4000 kesinlikle iyi bir gpu değildir. He ben hala yok şöyle yaptım böyle yaptım 60 fps gördüm diyen varsa http://www.notebookcheck.net/Intel-HD-Graphics-4000.69168.0.html yılların sitesi yalan söylüyor demek ki.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
birader o oynadığın oyunları rüyanda bile oynayamazsın 4000 ile . ikincil ekran kartı var onunla oynuyorsun. bunun tartışması hala niye devam ediyor zaten anlamış değilim. tasarruf amaçlı oyun dışındaki işlemlerde kullanılan dandik bir gpu altı üstü. battlefield 4 müş eheh bilmesek bizi...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ıntel hd 4000 oyun için yapılmış bi ekran kartı degildir zaten tasarruf için yapılmışdır çoğu oyunları açar orası ayrı bende kullanıyorum amd 7670 kartına geçiş yapamadıgım için (çözümü bulan varsa bana lütfen yazsın grafik işlemciyle çalıştır diye bi şeçenek gelmiyor sorun orda )

çok yeni oyunlarıda açmaya bilir bazı oyunlardada kasma yapar oyun için yapılan bi ekran kartı degildir...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
i5 / 6 gb ram / intel graphics 4000 / nvidia gforce gt 630 m var

assasisns creed 4 ü intelin kartıyla acayım dedim oyun acılmıyor :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:huh: hocam bende hd 4000 var i7 inspiron var 3517u 2.4 ghz işlemci ama eurotruck 2 oyununu bile kasıyor anlamadım teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim bende de bu karttan var pes 13 açmak için ne yapmam lazım yardımcı olursan çok iyi olur.

pianoman

Asistan
Reaksiyon puanı
3
i7 3770 kullanıyorum maksimum gpu oc ile dahi bir cacık olmuyor kimse dahili gpu ya bel bağlamasın!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben macbook pro 13" 2012 yapımı bilgisayarımda black ops,metro,pes 14,mw3,dead space 3, batman arkham origins gibi orta seviye ama yinede üt düzeye yakın performans bekleyen oyunları takılma ve frame olmadan oynayabiliyorum fakat yinede onboard bir ekran kartı olduğu için gamerlar için dizayn edilmiş bir ekran kartı değil, oyun oynamak için harici daha iyi parasıda iyi bir ekran kartı alman senin için daha iyi olur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
masaüstü oyun bilgisayarımda ASUSR9 290 DirectCU II O.C. 4GB GDDR5 512Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartını KULLANIYORUM Harika bir şey her oyunu en yüksekte çalıştırıyor ancak dizüstü bilgisayarımda hd 4000 var hiç memnun değilim

hersitede

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mass Effect 3, The Elder Scrolls V: Skyrim, Call of Duty: Modern Warfare 3, Battlefield 3, Fifa 12, StarCraft 2, Call of Duty: Black Ops, Mafia 2 vb. açıyor. Bu bağlantıdan detaylara bakabilirsiniz.

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
ati ekran kartım yanık intel hd graphics olanını kullanıyorum aşırı ısınma sorunu var hiç performanslı değil ama yoktan iyidir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kim çıkarıyor hp 4000 kötü lafını ben şu an call of duty ghost battle field3 olnuyorum sorunsuz bu model ekran kartı ram ile güçlenirram 4 ün üstündeyse sıkıntı yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
oynatır abi ben o kartla ikisinide bitirdim işlemcim i5 3230m :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
intel hd 4000 ekrankartı
4 GB DDR3 (1600 MHZ)TOPLAM 16 GB
VE İNTEL İ5 İŞLEMCİ 3230M(2,60 GHZ(3,20 GHZ TURBO
NASIL BİR BİLGİSAYAR ARKADAŞLAR İYİMİ CEVAP VERİRSENİZ ALICAM.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimki :
intel core i5-3230m
NVİDİA GFORCE 710M
4GB DDR3 MEMORY

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben bilgisayar almadan önce minibook bir bilgisayarım vardı minecraftı bile 10 fps yle oynuyodum :D ama oyundan gayet zevk alıyodum sen herhalde benim bilgisayarala oynasan kafayı yersin 10fps nedir diye :D:D:D

kaanozan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm bende toşhıba satalıte L830 B5S bilgisayarım var ben tamır etırdım tamırcısıne guvenmıyorum acaba ekran kartını falan cıkartmıs olabılırmı ıslemcım ınter kore i5-3317 u cpu @ 1.70ghz (4 cplus) . 1.7ghz bu ıslemcılı olan bılgısayarlarda intel hd grapşchs var bende yokk nedenn amd reodon grapıcs 7500m var yardım edınnn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim ekran kartı gigabyte nvidia geforce gtx 780 ti 3gb 384 bit o.c boost 3 fanlı 2 milyara aldım pahalı ama verdiğiniz parayıda hakediyor battlefield 4 te 120 fps lerde oynuyorum gayet memnunum ama siz bunu almak yerine sapphire r9 280x te alabilirsiniz ama tavsiye pek etmem ben bundan önce onu kullanıyordum battlefield 4 ü 40 fps de oynuyordum sizin kararınız eğer oyuncu pc si topluyorsanız ve ucuz istiyorsanız 2 bin felan hayal o kadara oyuncu bilgisayarı yok en az 3500 milyar olmalıdır ilginiz için teşekkür ederim :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hd 4000 ile oynadıgım son oyunlar bf4 cod adwanced warfare maxpayne 3

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ekran kartı bit ile alakadır gb a bakayın. Ekran Kartında Bit Önemlidir Gb Çok Bir Anlam Taşımaz. Ekran Kartın İyi İse Ram de İyi Olacak. Çünkü İyi Bir Ekran Kartı İyi Bir Ram İster. Bende intel hd grapichs 4000 kullanıyorum ve cok rahat bir şekilde neredeyse her oyunu oynuyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
intel hd grapics 4000 le ben farcry4 ü rahat oyunuyorum hatta i3 işlemcide bile çok fazla sorun çıkarmadı şimdiye kadar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya abi bendede intel var banada nefret ettirdiler oyunlarda kasıyor crysis 2 de falan i3 işlemci 2.40 ghz 2 gb ram win 7 32 bt

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende hd400 kullanıyorum da şimdi bu ekran kartı şeysini nası arttırcam ya biosdan da olmuyo galiba. CS:GO açar mı :S

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ustacım bende asus k55a var i5 islemci 2.6 ghz turbo 3.1 ghz ram 4gb 1600 mhz ekran kartına gelelim hd 4000 2 gb 64 bit ama gta4 en düşük grafikte açıyor ne hikmetse neyin kafasındasınız hd4000 i savunan arkadaş eğer bana kanıtlarsan dediğin durumu sana kendi leptopumdan bi tane daha satın alıcam