İntel Celeron’a uygun en iyi Windows Sistemi

Bu konuyu okuyanlar

_okanacarr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle herkese merhaba elimde

intel celeron n2840 2.58 Ghz işlemci
2 gb ram
İntel hd graphics 1gb
Casper

bir pc var bunu en yüksek performansta çalıştıracak en uygun Windows sistemi sizce nedir yardımcı olursanız sevinirim

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Sisteminize en iyi Win7 32 Bit SP1 gider, eğer malum forumlara konu açmışsanız size saniyesinde en en en ama en en güncel Windows sürümünü kurmanız ve BIOS güncellemeniz önerilecektir, dikkate almayınız.

Ayrıca XP daha rahat çalıştırır ama günümüz yazılımlarını sorunsuz kullanmanız açısından Win7 ideal.

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Öncelikle herkese merhaba elimde

intel celeron n2840 2.58 Ghz işlemci
2 gb ram
İntel hd graphics 1gb
Casper

bir pc var bunu en yüksek performansta çalıştıracak en uygun Windows sistemi sizce nedir yardımcı olursanız sevinirim
Merhaba;
Bu sisteme en sorunsuz Windows 10 gider. Gerek kapladığı yer olsun, gerek hızı olsun, gerek de kullanışlı özellikleri olsun, Windows 10 gayet iyidir. ;)

_okanacarr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cevaplarınız için teşekkürler 7 atmayı düşünüyordum güvendiğim 2-3 pc servisinde de win10 önerdiler teşekkürler

Windows XP

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşlar ben anlamıyorum Celeron benimkinden daha kötü işlemci(benimki Core 2 Duo T7200) ama nasıl rahat rahat Windows 10 kullanıyorlar? Ben Windows 10'a geçtiğim ilk hafta gerek yavaşlığı olsun, gerek güncelleme sonrası kasmaları vb. olsun, hemen ve hemen Windows 7'ye döndüm kafam rahat.

_okanacarr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben anlamıyorum Celeron benimkinden daha kötü işlemci(benimki Core 2 Duo T7200) ama nasıl rahat rahat Windows 10 kullanıyorlar? Ben Windows 10'a geçtiğim ilk hafta gerek yavaşlığı olsun, gerek güncelleme sonrası kasmaları vb. olsun, hemen ve hemen Windows 7'ye döndüm kafam rahat.
Celeron n2840 bildiğim kadarıyla daha yeni seninki eskidiğinden dolayı performans düşüklüğü olmuştur ek olarak win 10 sistem gereksinimlerinide gözden geçirsen daha iyi olur

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Formattan sonra bu şekilde problemler olabilir. Bunun için en güncel driverları yüklerseniz ve Windows Update ile son sürüm Windows'u kurarsanız sorun çözülür. ;)