Instagram'ın Gerçek Çökme Nedenini Biliyormuydunuz

Bu konuyu okuyanlar

#TheDarkDead

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
IMG_1531508533408.jpg

Gençlerin Günlük Hayatta Kullandıkları ve En Popüler Olan Instagram Çöktü Gerçek Nedeni İse Birkaç Kaynaktan Sızdırıldı
Ve Bu Neden'in Hala Doğru veya Kesin Olup Olmadığı Bilinmiyor İşte Yazı Bu !:eek::eek:

Hacker SleytWinson :" Ben Daha Önce Instagram'ı Uyarmıştım Ama Dinlemedi Çökerttim Bu Bidaha Olursa Sosyal Medya Dünyasında Instagram Diye 1 Şey Kalmayacak " :cool::cool:

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Afedersiniz konu biraz eskimiş ama gülmeden edemedim, SleytWinson kardeşimizin hayal dünyası muhteşemmiş :tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy:

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
Bu gerizekalı sleyt winson'un bir boktan anladığı yok.Sadece takipçi paneli var. heryere reklam verip insanları kandırıyor.Millet de bunu birşey sanıyor.Hatta konuyu açan kişinin de bu kişi olduğunu düşünüyorum.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Bak şimdi karşim google giriyoz oraya "İnstaweb warez" yazıyoz, beleş host alıp .tk domaine paneli kuruyoz sonra instada vendetta maskeli profil kullanıyoz 90K takipçi kasıyoz amaç ne bizde bilmiyoz ama bunları yapmaya devam ediyoz.

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
Bak şimdi karşim google giriyoz oraya "İnstaweb warez" yazıyoz, beleş host alıp .tk domaine paneli kuruyoz sonra instada vendetta maskeli profil kullanıyoz 90K takipçi kasıyoz amaç ne bizde bilmiyoz ama bunları yapmaya devam ediyoz.
mİlaDer Nası neden yapıyOs?Şeklin OLuR kHarşM

Son mesajlar