İnstagram'da o kadar takipçim var beğeni gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

okuyantaha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkaşlar instagram 360 küsür takipçim var kabul ediyorum ediyorum 20 kadarı hile(İlk zamanlardaki takipçisizlikten yapmıştım :lol: )Ancak geri kalanı gerçek takipçiler.120 takipçisi olanlara bakıyorum 80-90 beğeni kendime bakıyorum 340 takipçi-boş hesapları saymazsak-gelen beğeni 1-2 en fazla 7-8?Sorum şu;bu durumdan nasıl kurtulabilirim,yeni bir hesap mı açmalıyım ve ya bu hesabımı nasıl güçlü bir hale getirebilirim?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
çakmaları sil şutla millet onların çakma olduğunu anladığı için gıcık kapıyor olabilir.

YiğitBey

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
O zaman Instagram'da fotoğraf paylaşma. Bu sayede beğeni sayının az olduğu belli olmaz. Millet yalnızca, "Oo okuyantaha'nın ne kadar çok takipçisi var?? :eek:" der.

okuyantaha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çakmaları sil şutla millet onların çakma olduğunu anladığı için gıcık kapıyor olabilir.
Deneyeceğim ama pek umutlu değilim:huh:Eğer bu da olmazsa yeni hesap açacağım mecbut

- - - Mesaj Güncellendi - - -

O zaman Instagram'da fotoğraf paylaşma. Bu sayede beğeni sayının az olduğu belli olmaz. Millet yalnızca, "Oo okuyantaha'nın ne kadar çok takipçisi var?? :eek:" der.
Gayet mantıklı :thumbdown:

usluyorum

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Benim 51k olan hesabım var ortalama 1.7k beğeni geliyor her resime. Ayrıca şahsi hesabım 4k takipçi var resim başı beğeni ortalaması 400 civarı. Bir de yemek resmi paylaştığım hesap var takipçi 3.1k begeni ortalama 100 felan. Hepsi de organik takipçi ve beğeni.

okuyantaha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim 51k olan hesabım var ortalama 1.7k beğeni geliyor her resime. Ayrıca şahsi hesabım 4k takipçi var resim başı beğeni ortalaması 400 civarı. Bir de yemek resmi paylaştığım hesap var takipçi 3.1k begeni ortalama 100 felan. Hepsi de organik takipçi ve beğeni.
İyi güzel ama 120 takipçisi olana 80 beğeni geliyor da 360 takipçili hesabıma niye beğeni gelmiyor:confused1:

usluyorum

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Takipçileriniz aktif değil demek ki. Bir de paylaştığınız resimler ilgilerini çekmiyor olabilir. Instagramda keşfet kısmı çok önemli, eğer sizin resminizi takipçisi çok olan biri beğenirse onun takipçilerinin keşfet kısmında sizin resminiz görüneceğinden yeni beğeni ve takipçiler kazanma olasılığınız yükselecek. Ben 51k olan hesaptan girip şahsi hesabındaki resimleri beğeniyorum, bu şekilde hiç reklam yapmaya gerek kalmadan takipçi sayım düzenli olarak artıyor.

okuyantaha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Takipçileriniz aktif değil demek ki. Bir de paylaştığınız resimler ilgilerini çekmiyor olabilir. Instagramda keşfet kısmı çok önemli, eğer sizin resminizi takipçisi çok olan biri beğenirse onun takipçilerinin keşfet kısmında sizin resminiz görüneceğinden yeni beğeni ve takipçiler kazanma olasılığınız yükselecek. Ben 51k olan hesaptan girip şahsi hesabındaki resimleri beğeniyorum, bu şekilde hiç reklam yapmaya gerek kalmadan takipçi sayım düzenli olarak artıyor.
İlgileneceğim,teşekkürler hocam

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
Sosyal medyadaki beğenileri boşverin. Siz kendinizi reelde beğendirin.

FBilgili

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Eğer dediğin gibi nerdeyse tamamı gerçek takipçi ise gerçekten çok garip. Sen onların fotoğraflarını beğenmiyor musun ? Eğer beğenmiyorsan bir süre sonra onların senin fotoğrafını beğenmemesi gayet normal.

Oguzhan ddd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sosyal medya hesaplarımda bir yapılandırmaya gittim.Bir kac günümü aldı ama işe yaradı.Gerek yok yani 😉
nasıl bir yapılandırmaya gittiniz benimde yaklaşık 120 takipçim var fakat en fazla 20 like geliyor eskiden 30 40 civarlarındaydı

AnılTpskl

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Arkaşlar instagram 360 küsür takipçim var kabul ediyorum ediyorum 20 kadarı hile(İlk zamanlardaki takipçisizlikten yapmıştım :lol: )Ancak geri kalanı gerçek takipçiler.120 takipçisi olanlara bakıyorum 80-90 beğeni kendime bakıyorum 340 takipçi-boş hesapları saymazsak-gelen beğeni 1-2 en fazla 7-8?Sorum şu;bu durumdan nasıl kurtulabilirim,yeni bir hesap mı açmalıyım ve ya bu hesabımı nasıl güçlü bir hale getirebilirim?
Bot kullanıyor olabilirsin? Yada tanımadığın insanlar felan.