Instagram'da Fenomen Olan Bebekler

Bu konuyu okuyanlar

ShiftBoss

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
289
Onlar daha doğar doğmaz fenomen oldular! İnstagramda yüz binlerce kişi bu şirin bebekleri takip ediyor.

instagram-aleminin-fenomen-bebekleri-9549577_3281_o.jpg

Doğdukları günden itibaren, her anını instagramda paylaşan anne babaları sayesinde haberleri bile olmadan fenomen haline gelen bu tatlı bebekler, takipçi sayılarını günden güne arttırıyor.

Markalar, ve televizyon programları peşlerinden koşuyor, durumun farkına varmasalar bile adım adım ünlü birer yıldıza dönüşüyorlar.

İşte gözlerimizin önünde büyüyen bu tatlı bebekler:

Bayan Mimik: Ece Aydoğan

instagram-aleminin-fenomen-bebekleri-9549577_6845_m.jpg

Bu küçük prensesin en belirgin özelliği mimikleri... Şekilden şekile giren yüzü, gördüğü olaylara karşı verdiği tepkileri ve sevimli hareketleriyle hepimizin gönlüne taht kurdu. Kıvır kıvır saçları, eğlenceli dansları ve oyunlarıyla hayatımıza neşe katıyor.

Yemek Tarifleri Ondan Sorulur: Ebrar Alya Demirbilek

instagram-aleminin-fenomen-bebekleri-9549577_7272_m.jpg

İnstagramda kelebekten korkan küçük kız videosuyla meşhur olan minik Ebrar, şimdilerde bir televizyon programında yer alıyor. "Ben Ebrar Alya Demirbilek, 3 yaşındayım" deyişiyle kendine hayran bırakan ve programın her bölümünde harika yemek tarifleri paylaşan Ebrar, azımsanmayacak bir takipçi kitlesine sahip.

Annesinden Daha Meşhur: Aslan Sarı

instagram-aleminin-fenomen-bebekleri-9549577_2199_m.jpg

Eski manken Didem Uzel'in 8 aylık oğlu Aslan, annesinin tahtını salladı bile! Bu güzeller güzeli bebek, görenlerin içini eritiyor, maşallahlar havada uçuşuyor... Masmavi gözleri ve sarı saçlarıyla büyüyünce kızların peşinden koşacağı bir delikanlı olacağı da kesin!

Pembe Kurdeleli'nin Pandela'sı

instagram-aleminin-fenomen-bebekleri-9549577_7620_m.jpg

O savaşçı bir annenin kızı... Kanseri 3. kez yenen annesinin hayata tutunmasının en önemli sebebi şüphesiz ki o boncuk gözleri! Sevimli mimikleri ve neşeli halleriyle hepimizin içine mutluluk katan minik Ela, gözümüzün önünde büyümeye devam ediyor.