Instagram Windows 10 Mobile'den kaldırıldı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 2, Ziyaretçi & Botlar: 1)

ShiftDelete.Net

Teknolojiye dair her şey!

Pazar genelinde elde ettiği başarısızlığın sonucunda Microsoft tarafından ölüme terkedilen Windows 10 Mobile işletim sistemi, mağazasında sahip olduğu önemli uygulamalardan birisini kaybetti. Instagram Windows 10 Mobile'dan kaldırıldı.

https://shiftdelete.net/?p=140947

Zamaninda lumia 1320 almistim akiciligi cok guzeldi sahsen yurumesini isterdim sistemin veyahut ben suam galaxy s7 kullaniyorum isteyenin kurabilmesi lazim :D
ClearBlack'i iyidi onun.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Wp leri kullanmayan anlamaz destek verilse şu anki en iyi sistemlerinden biridir çünkü.
Nokia Ne zaman WP sistemli telefon üretse tutmuyor. Bence destek falan kurtarmaz onu.

Son düzenleme:

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Wp leri kullanmayan anlamaz destek verilse şu anki en iyi sistemlerinden biridir çünkü.
Hızlı olduğu doğrudur. Ancak nedense uygulama mağazasında bile doğru düzgün uygulama yok.
Ama cidden hızlı ve akıcı bir arayüze sahip.

Zamanında windowsphone kullanıyordum ne instagramı kullanabildim adamakıllı nede clash of clans gibi oyunları oynayabildim ama hakkını yememek lazım işletim sistemi çok hızlı ve aynı fiyata aldığınız samsung telefonuyla bir oyunu indiremezken wp ile oynayabiliyordum tek sıkıntı mağazası sanki bütün geliştiriciler birleşmiş wpyi bitirmeye and içmiş gibi

Akif52

Profesör
Elinden tutsalar en iyisi bile olurdu güvenliydi sağlamdı.. :) @Mert Can L.

SONG JOONG KI

Koreli Reyiz
Yönetici
Moderatör
Wp alacağın kadar saf androidli cihaz al daha iyi ve akıcı. Ayrıca mağazası güzel uygulamalarla dolu :D

Akif52

Profesör
Wp alacağın kadar saf androidli cihaz al daha iyi ve akıcı. Ayrıca mağazası güzel uygulamalarla dolu :D
Şuan öyle ama adamlar sistemin üzerine durmadılar, en iyi Windows tabanlı donanımlar, bilgisayarlar yine bu adamlar tarafından üretiliyor. Direk mobili beceremediler diyemeyiz ama işin içinde başka bişey vardı bence lumia 920-925 çıkınca tr'ye bile reklamı geldi o sarı kasalı olanı mükemmeldi.. :)

SONG JOONG KI

Koreli Reyiz
Yönetici
Moderatör
Şuan öyle ama adamlar sistemin üzerine durmadılar, en iyi Windows tabanlı donanımlar, bilgisayarlar yine bu adamlar tarafından üretiliyor. Direk mobili beceremediler diyemeyiz ama işin içinde başka bişey vardı bence lumia 920-925 çıkınca tr'ye bile reklamı geldi o sarı kasalı olanı mükemmeldi.. :)
Maalesef beceremediler dediğiniz gibi. Yoksa çok daha iyi yerlere gelebilirdi

Bu iş pazar savaşların döndü.wp yi kullanmayan bilemez.herkez ios hızlı stabil diyordu yılların iosunu bukadar öven millete daha 1 yıllık beta wp sürümünü kullandırsan iosu 5 e katar derler.wp nin beta sürümleri bile iosun en stabil sürümlerinden daha akıcı sağlamdı.e ozaman wp neden durduruldu derseniz pazar savaşı.milyarlarca dolar yatırım yapmış apple yine dünya mobil cihaz pazar payının çoğunluğunu oluşturan google böyle birşeye izin vermezdi.ellerindeki milyarlarca dolarlık cihazlar çöpe çıkacaktı.google için ürün geliştiren geliştiriciler ham sürüm olan ve uygulama geliştirmesi daha basit olan wp ye neden ürün yapmadılar.wp ilk duyulduğu günlerde apple ve google nin telif adı altında windowsa milyarlarca dolarlık dava açtıklarını araştırırsanız görürsünüz yılanın başını ufakken ezmek istediler başarılıda oldular.unutmayın amerikalı sermaye babaları bizim bildiğimiz gibi dost değiller birbirleriyle.hergün kendi aralarında nice savaşlar dönüyor aralarına 3.bir büyük düşman almak istemediler bunu zaman kaybı olarak gördüler zaman = para

Sanırım 5 ay önceydi, son lumia cihazım 950 xl 'yı satıp android e mecburi istikametten dönüş yaptım, ama windowsun ve lumia nin hazzı bir başkaydı.

Sanırım 5 ay önceydi, son lumia cihazım 950 xl 'yı satıp android e mecburi istikametten dönüş yaptım, ama windowsun ve lumia nin hazzı bir başkaydı.
kullanamadğm wp amiral gemisi 950 xl idi.diper birçok wp cihazı kullandm 950 xl nasıldı işlemcisi ısınıyor diyorlardı doğrumu ? Kamerası o dönemin en iyileri arasındaydı bence ve akıcılık olarak yıllar önce çıkan bir telin akıcılığı en güncel android bir tel ile yaşadnzmı