Instagram uygulamasına son görülme yeniliği!

  • Konbuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Sevgi001453

Üyecik
Katılım
19 Mar 2017
Mesajlar
68
Puanları
8
Konum
Bursa
Hiç bir uygulamaya konum özelliği gelmediği sürece hiç bir özellik umrumda değil ve kullanmıyorum gerekte duymuyorum zaten
 

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Katılım
16 Ocak 2017
Mesajlar
26,451
Puanları
113
Umrumda değilki instagram da kimseyle konuşmuyorum sadece haberlere gözatıyorum
 

emrenom

Asistan
Katılım
7 Tem 2016
Mesajlar
102
Puanları
28
Konum
İskenderun, Hatay
Instagram, Instagram olarak kalmalıydı. Bence, Whatsapp ya da Facebook gibi platformlardan farkı olmalıydı. En başta hatırlarsanız temel bir Whatsapp özelliği olan durum özelliği kaldırılmış daha sonra tepkiler üzerine tekrar getirilmiş fakat yine de hikaye özelliği çılgınlığından vazgeçilmemişti. Şimdide Instagram'a bu özelliğin gelmiş olması beni, bundan önce son gördüğümüz güncellemeler dolayısıyla çok şaşırtmasa da mutlu etmedi.
Discord uygulaması çıktığından beri takım oyunu oynamayı seven herkes Teamspeak, Skype gibi uygulamalardan Discord'a doğru kaymıştı. Gözlemleyebildiğim sebeplerden birkaçı, oyuncuya sunduğu yeni özellikler ve oyuncunun kendini Discord uygulamasında daha özgür hissetmesiydi. Umarım ileride sosyal yaşantımızla bütünleşmiş olan Instagram, Facebook gibi uygulamalarla rekabete girişebilecek uygulamalar geliştirilirde biz de hem tek ele bağlı kalma zorunluluğundan ayrılırız hem de rekabet sayesinde mevcut kullandığımız bu uygulamaların kaliteleri artar, geliştiriciler kullanıcının yorumuna kulak vererek adımlarını atarlar.
 
Üst
stat counter