İnstagram sildim geri getirme

Bu konuyu okuyanlar

Lexa Silverhand

Asistan
Reaksiyon puanı
134
Arkadaşlar hesabımı silmek istedim sonra pişman oldum. Bunu geri getirmenin yolu varmış. Destekten isteyenleri yaptım kod geldi. Bu kodu a4 e yazıp tutarken fotoğrafımızı gelen maile cevap olarak gönderdim(öyle yazıyordu mailden) . Fotoğraf istemesinin nedeni hesapla karşılaştırma yapacakmış ama ben hesaba fotoğrafımı atmadım. Lütfen yardım edin gerçekten yardıma ihtiyacım var :(

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Arkadaşlar hesabımı silmek istedim sonra pişman oldum. Bunu geri getirmenin yolu varmış. Destekten isteyenleri yaptım kod geldi. Bu kodu a4 e yazıp tutarken fotoğrafımızı gelen maile cevap olarak gönderdim(öyle yazıyordu mailden) . Fotoğraf istemesinin nedeni hesapla karşılaştırma yapacakmış ama ben hesaba fotoğrafımı atmadım. Lütfen yardım edin gerçekten yardıma ihtiyacım var :(
ben olsam atardım yalan söylemeceğini inanırlar belki

Ramazan0655

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hesab kulanıcı adı
Mesaj otomatik birleştirildi:

intagram için yardım intagramda kulanıcı adını değiştirinçe önçeki kullanıcı adını alamıyorsun sorun veriyor
yardım edin

Lexa Silverhand

Asistan
Reaksiyon puanı
134
Kardeşim attım geri dönüş yaptılar ama açılmazmış öyle bi metin vardı neyse teşekkür yinede

hesab kulanıcı adı

intagram için yardım intagramda kulanıcı adını değiştirinçe önçeki kullanıcı adını alamıyorsun sorun veriyor
yardım edin
Kanka evet bu böyle bi sorun ama aynısını istiyosan mesela adın ahmet idi sen _.ahmet._ felan yap

musayit oldunda yardım ederim
Şu an müsaitim isterseniz mailden konuşalım veya bi imstagram felan verin

AnılTpskl

Asistan
Reaksiyon puanı
28
İnstagramda ücret karşılığı kapanan hesapları ya da sildiğiniz hesapları açan kişiler var bunlarla iletişime geç.

NOT: Önce iş sonra para alan kişilerle yap.

(Bu nasıl olacak dersen önce işi yapıyorlar sonra senden ücreti alıyorlar 50 TL filan istersen böyle bir sayfa önerebilirim?)