İnstagram koşul ihlali

Bu konuyu okuyanlar

muhsinyıldız

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben şu 8 ile 10 ay içerisinde 6 tane kadar instagram hesabı açtım ve her açtığımdan bir süre sonrasında 1 hafta, 2 hafta veya 2 ay kadar süre sonrasında hesabıma giriş yaparken 'instagram ihlallerimiz yüzünden kapatılmıştır' gibi bildirim geliyor ve herhangi uygunsuz bir içerik, hakaret, taklit vb. davranışım da olmuyor bunun için çözüm bilen varsa lütfen yardımcı olsun artık sinir krizleri geçirmek üzereyim. En son açtığım hesapta ise yine aynısı oldu ama şuan şansımı deniyim dedim giriş yapmaya bastım ve ' kimlik doğrulama uygulamanın oluşturduğu 6 haneli kodu girin ' diyor lütfen yardımcı olun. Screenshot_20190719-194558.jpg en son durum bu

Reaksiyon puanı
101
Eğer hesap açmak istiyorsanız tarayıcıdan yeni gizli sekme açın derim kayıt olun ondan sonra olur istediğiniz kadar açabilirsiniz bu taktik sayesinde.

muhsinyıldız

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer hesap açmak istiyorsanız tarayıcıdan yeni gizli sekme açın derim kayıt olun ondan sonra olur istediğiniz kadar açabilirsiniz bu taktik sayesinde.
Benim sorunum hesap açmakta değil, açtığım hesabı kullanmaya başladıktan bir süre sonrasında instagram koşul ihlali diye bildirim alıp hesabımın kapatılması ama halbuki herhangi bir ihlal de bulunmuyorum her açtığım hesap da böyle oluyor.

Son mesajlar