İnstagram kendi kendine beğenme

Bu konuyu okuyanlar

yaseka61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnstagram hesababim kendi kendine baskasinin fotografini begeniyor. Izin verilen uyguamalarda hicbir sey yok nasil çözebiliriz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İnstagram hesababim kendi kendine baskasinin fotografini begeniyor. Izin verilen uyguamalarda hicbir sey yok nasil çözebiliriz

Bende de aynı sorun var tanımadığım kişilerin fotoğraflarını beğeniyor izin berilen uygulamalarda da bir şey yok sorunun çözümünü bilen arkadaşlar yardım edebilir mi gerçekten sacma sapan şeyler beğeniyor ve rahatsız edici bir durum

Mkciliz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende de aynı şey oluyodu şifremi değiştirip çift aşamalı şifreye geçtim ve takibi bırakanlara instaunftan bakmadığım sürece artık olmuyor

Ruili

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Konu baya bi eski ama bilmeyen arkadaşları bilgilendiriyim : İnstagram da beğeni veyahut abone hilesi yaptığınız da otomatikmen başkalarını takip eder, fotoğraflarını beğenir. Bunu düzeltmek için şifrenizi değiştirmek yeterli olacaktır.

İstanbul&

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende de aynı sorun var defalarca şifremi değiştirdim izinli hiç bir uygulama Yok ve hala beğeni oluyor ??

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Bende de aynı sorun var defalarca şifremi değiştirdim izinli hiç bir uygulama Yok ve hala beğeni oluyor ??
Mail değiltir çift aşamalı doğrulama yap. Eğer bir instagram sitesine kayıtlıysan çıkış yap. Ayarlara gir tüm cihazlardan çıkış yap de.

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Eskiden çeşitli hilelerden birini kullandıysanız ondan olabilir ancak şifrenizi değiştirdiğinizde onunda devreden çıkmış olması gerekiyor.