İnstagram karşılıklı engel sorunu

Bu konuyu okuyanlar

kdryldz14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşımla birbirimizi karşılıklı engelledik. Şuan kaldıramıyoruz. Kullanıcı bulunamadı hatası alıyoruz ikimizde. Hangi çözümü denediysek olmadı.

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
çok güldüm bu duruma yorum yapmadan geçemeyeceğim :) ayarlar/ gizlilik ve güvenlik / engelli hesaplar dan kaldırabilrsin

kdryldz14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok güldüm bu duruma yorum yapmadan geçemeyeceğim :) ayarlar/ gizlilik ve güvenlik / engelli hesaplar dan kaldırabilrsin

Yaaa sen harikasın ben de o kadar bilgisizim. Bu sorunu aratırsan çoğu kişinin yaşadığını görürsün. Ayarlardan yapılıyormuş. Denedik arkadaş denedik ayarları da denedik 50 tane uygulamada denedik.

gokhanseker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
kardeşim senin sorununu adam niye araştırsın bu 1.
sen niye adamla dalga geçiyorsun yardımcı olmaya çalışmış bu 2.
düzgün bir üslupla konuş bu 3.

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Öncelikle farklı bir mail adresi ile beraber Instagram profili oluşturun, daha sonra bu hesabın diğer iki engeli bulunan kullanıcıyı takip etmesini ve onların da sizi takip etmesini sağlayın. Açtığınız üçüncü hesaptanyapacağınız paylaşım üzerinde engeli bulunan iki kullanıcıyı etiketleme yolunu benimseyin, onlara bildirim gitmesinin ardından sizin etiketlediğiniz kişilere tıklamaları gerekiyor. Açılan kullanıcı sayfasında bulunan üç nokta imgesine bastığınız zaman engelini açmak istediğiniz kişi için ‘engeli kaldır’ ifadesi orada sizleri bekliyor olacaktır. Çözüm biraz fazla işlem gerektirse de kesin sonuç vermesi ile oldukça sık bir şekilde tercih ediliyor.

Lütfen, yardımda bulunmaya çalışan arkadaşlarla muhatap olurken kimsenin burada asker arkadaşınız olmadığını unutmayın.

Son mesajlar