İnstagram karanlık mod

Bu konuyu okuyanlar

AbdullahKARA07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
P20 pro kullanıcısıyım biliyorsunuzki ayarladaki pil bölmesinde arayüzü koyulaştır diye bir seçenek var onu kullanıyorum ama instagram karanlık moda geçmiyor bu sorunu yaşayan yada herhangi bir bilgisi olan varmı acaba önemli Bi sorun değil ama merak ettim yada ayarlarda karanlık mod olarak Bi bölge varmı huawei e yeni geçtim Samsung kullanıyordum önceden

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
O instagram uygulaması ile alakalı ve iosta instagram karanlık mod var Androide de en kısa sürede gelecektir.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Note 8 kullanıyorum gece modunu açınca otomatik olarak Instagram karanlık mod aktif oluyo kuzenimde p20 pro var telefonda karanlık mod yok gelmedi diyordu sen hangi moddan bahsediyosun

hsnbzkrt44

Asistan
Reaksiyon puanı
8
P20 pro kullanıcısıyım biliyorsunuzki ayarladaki pil bölmesinde arayüzü koyulaştır diye bir seçenek var onu kullanıyorum ama instagram karanlık moda geçmiyor bu sorunu yaşayan yada herhangi bir bilgisi olan varmı acaba önemli Bi sorun değil ama merak ettim yada ayarlarda karanlık mod olarak Bi bölge varmı huawei e yeni geçtim Samsung kullanıyordum önceden
bu sorun telefonla değil ınstgram üzerinden karanlık uygulamadı geliyor detaylı koyu mod bilgilerinede huawei resmi sitelerinden alabilrisinz

UmutPasha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
Anladığım kadarıyla cihazınızda koyu mod desteği yok. Huawei cihazlara koyu mod desteği Androıd 10 (EMUI 10) ile gelecek. Bunun yerine, uygulamaları koyu modda kullanmak için Play Store üzerinden Dark Mode adlı uygulamayı indirebilirsiniz. Bu sayede cihazınızda Koyu Mod destekleyen uygulamalar koyu mod ile çalışacak.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Anladığım kadarıyla cihazınızda koyu mod desteği yok. Huawei cihazlara koyu mod desteği Androıd 10 (EMUI 10) ile gelecek. Bunun yerine, uygulamaları koyu modda kullanmak için Play Store üzerinden Dark Mode adlı uygulamayı indirebilirsiniz. Bu sayede cihazınızda Koyu Mod destekleyen uygulamalar koyu mod ile çalışacak.
Pie kullanıyorum uygulama da var karanlık mod

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Gelmedi ise Dark Mode isimli bir program, 2 MB falan. Onun aracılığıyla yapabilirsiniz Dark Mode.