Bu konuyu okuyanlar

enders07

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Gençler elimde Huawei mate 20 lite marka telefon var. Instagram hikayelerinde tam gözükmüyor kenarlardan kesilmiş oluyor. Bu sorunu nasıl düzeltebiliriz ?

baytami

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı durumdan müzdaribim. Çözüme ulaşan var mı?

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Arkadaşlar kullandığınız ekran formatı 18:9 felan galiba. İnstagramın ekran formatıyla tam uyuşmuyor, bu instagramdan kaynaklanan bir sorun. Maalesef onlar düzeltmeden pek bir çözümü yok gibi. Aynı durum bende de var

enders07

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Arkadaşlar kullandığınız ekran formatı 18:9 felan galiba. İnstagramın ekran formatıyla tam uyuşmuyor, bu instagramdan kaynaklanan bir sorun. Maalesef onlar düzeltmeden pek bir çözümü yok gibi. Aynı durum bende de var

çözümü çok zor olmamalı çoğu kişilerin hikayeleri kenarları kesik oluyor gerçekten saçma bir durum

Darknesia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Evet bende de aynı sorun var. Hatta bazen ana sayfadaki fotoğrafların üzerinde gri çizikler oluşuyor, sanki harddiskte bad sector oluşmuşta fotoğrafın belirli kısımları silinmiş gibi. Tabi beklemekten başka yapacak bir şey yok maalesef.

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Evet bende de aynı sorun var. Hatta bazen ana sayfadaki fotoğrafların üzerinde gri çizikler oluşuyor, sanki harddiskte bad sector oluşmuşta fotoğrafın belirli kısımları silinmiş gibi. Tabi beklemekten başka yapacak bir şey yok maalesef.
Ben de gördüm o çizgileri, 2 dakika önce telefonu düşürmüştüm. Dedim acaba ekrana zarar mı verdi diye korktum baya, meğer Instagramdan kaynaklıymış o çizgiler:)

Son mesajlar