Instagram Gönderiyi Hikayeye Ekleme Özelliği Hakkında

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 3)

tunxcerxx

Üyecik
Arkadaşlar instagramda herhangi bir gönderiyi hikayeme ekleyemiyorum. Gönderiyi hikayene ekle gibi bir seçenek çıkmıyor ne yapmalıyım ? Başka telefonda kendi instagramıma girdim o şekilde de paylaşılmıyor telefonla alakalı değil gibi .

irfanucercomtr

Üyecik
Kendi veyahut başka bir gönderide FOTOĞRAFI İLET yani GÖNDER yerine tıkladıktan sonra ilk başta BU GÖNDERİYİ HİKAYENDE PAYLAŞ yazar eğer ki yazmıyorsa İnstagram sürümün güncel değil.

manga_28

Üyecik
bende denedim bende de olmadı instagramı güncelledim yine olmadı

sfksml

Üyecik
Arkadaşlar aynı sorun bende de mevcut. Hiçbir şekilde hikayeye ekleyemiyorum. Sadece birisi beni etiketlerse o zaman. Fakat herkese açık instagram paylaşımlarını yapamıyorum. Telefonu kapatıp açma, instagramı silip yükleme vs gibi yöntemlerin hepsi yaptım Nafile. Hatta defalarca instagrama bildirdim geri dönüş bile olmadı. Paylaşım yapamdığım için yarışmalara çekilişlere vs katılamıyorum.

mirafiori34

Üyecik
Benimde İki ayrı hesabım var. Kişisel hesabımda kendi gönderilerimi ve başka hesaplara ait gönderileri hikayemde paylaşabiliyorum. Fakat diğer hesabımdan başkaları gönderilerimi hikayelerinde paylaşabiliyor. Ben ne kendi paylaşımımı nede başkalarınınkini paylaşamıyorum'' Hikayene gönderi ekle'' seçeneği çıkmıyor. 2 ayrı telefonda deniyorum tüm sürümler güncel, her şey son sürüm olmuyor. Sebebi nedir nasıl düzeltilebilir ? Yardımcı olabilirseniz sevinirim..

stat counter