İnstagram fotoğraf sayfası isim önerisi istiyorum !!

Bu konuyu okuyanlar

furkantr55

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Dostlar ben instagram da kendi çapımca çektiğim fotoğrafları paylaşıyorum. Normalde kendi hesabımda paylaşıyordum ama bir sayfa açmayı düşünüyorum bu sayfaya nasıl bir isim bulabilirim isim önerir misiniz ? Not: Manzara fotoğrafları çekiyorum ve "adım_photograpy" gibi klasik bir isim istemiyorum ! Gerisi sizde

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190119-010540.jpg
    Screenshot_20190119-010540.jpg
    122.8 KB · Görüntüleme: 1,576

jumo43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İsim benim de aklıma gelmedi fakat instagram aramalarında kolay çıkabilecek kullanıcı adlarını tercih etmen yararlı olacaktır. Ayrıca instagram hesabını geliştirmek istiyorsan, geçenlerde rastladığım instagram fenomeni olmak adlı yazıyı okuyup, adımları uygulayabilirsin.

Son düzenleyen moderatör:

furkantr55

Asistan
Reaksiyon puanı
18
İsim benim de aklıma gelmedi fakat instagram aramalarında kolay çıkabilecek kullanıcı adlarını tercih etmen yararlı olacaktır. Ayrıca instagram hesabını geliştirmek istiyorsan, geçenlerde rastladığım instagram fenomeni olmak adlı yazıyı okuyup, adımları uygulayabilirsin.
bakıcam mutlaka yardımın için teşekkürler

---- Mesajlar birleştirildi ----

ismi şuan için vergili_photoghraphy yaptım bakalım yine de sağol

Son düzenleme:

Son mesajlar