Instagram emoloji ??

Bu konuyu okuyanlar

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Samsung android cihazima emoloji klavyesi yukledim 2-3 gun oncesine kadar attigim bazi emojiler kare olarak gozukuyordu ama bazilari.. Simdi farkettimki butun emojiler instagram vb. Programlarda kare olarak gozukuyor ne yapmam gerek ?

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Stock universal emojiler kullanmalısın. Senin bile 3.parti uygulama ile gördüğün özel emojileri başka bir platformdaki insanın görmesi saçma olurdu zaten uygulamalardaki karakter ve emoji kodlamaları evrenseldir bu nedenle orijinal emojiler tercih etmek durumundasın

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
İnstagramda nasil emoloji gonderecegimki kullandigim cihaz samsung klavyede emoloji goremiyorum ne yapmaliyim ?

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Emoji destekli seçkin bir klavye uygulaması indir.

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Onerebilecegin bir uygulama varmidir

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Stock universal emojiler zaten her klavyede yok mu?

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Swift destekliyor olması lazım.
Hocam swift e baktim fakat emoloji destegi goremedim Daha sonra TouchPal klavye indirdim emoloji paketi kurdum falan ama yok Gene intagramdaki emolojilerim Kare cikiyor [emoji20]

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Hocam swift e baktim fakat emoloji destegi goremedim Daha sonra TouchPal klavye indirdim emoloji paketi kurdum falan ama yok Gene intagramdaki emolojilerim Kare cikiyor [emoji20]

Swiftte emoloji desteği var. Enter tuşu emoloji penceresini açar ayarlar değişik olabilir enter tuşuna basılı tutmayı dene

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Evet Swift indirdim ekoloji var, ama sadece var.... Emolojiye girdiğimde asagıdaki linkteki gibi oluyor emolojılerin kendiside Gözükmüyor.. ÇILDIRACAĞIM

LİNK ========
http://i.hizliresim.com/NWNqOa.png

Hocam android versiyonun kitkat dan düşükse bundan olabilir çünkü uygulamaların güncellenmiş halleri yeni sisteme uyumlu karakter kodlaması barındırıyor. Farklı uygulamaları dene. Ayrıca android versiyonun eski ise Stock klavyede emoji olmaması çok normal.

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Hocam android versiyonun kitkat dan düşükse bundan olabilir çünkü uygulamaların güncellenmiş halleri yeni sisteme uyumlu karakter kodlaması barındırıyor. Farklı uygulamaları dene. Ayrıca android versiyonun eski ise Stock klavyede emoji olmaması çok normal.
Evet hocam intetnette baktim bundan şüphelendim android surumum 4.1.2 yeterlimi ?

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Eski bir sürüm ama mutlaka uygun klavye uygulaması vardır artık android kullanmadığım için şu an araştırma imkanım yok maalesef