İnstagram Donuyor

Bu konuyu okuyanlar

MehmetA097

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaslar, ben lg g2 kullaniyorum instagram 7.14 den sonra guncelleme verdiginden beri donma yapıyor telefonu kac defa sıfırladım ama yine aynı ne yapmalı buna sizce? yardımcı olursanız sevinirim.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Merhaba arkadaslar, ben lg g2 kullaniyorum instagram 7.14 den sonra guncelleme verdiginden beri donma yapıyor telefonu kac defa sıfırladım ama yine aynı ne yapmalı buna sizce? yardımcı olursanız sevinirim.
Sorun güncelleme ile alakalı. Apk olarak bi eski sürümü yükleyebilirsin.

MehmetA097

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Sorun güncelleme ile alakalı. Apk olarak bi eski sürümü yükleyebilirsin.
yükledm kullanıyorumda iyi degil mesela o fotoya uzun bastırıp fotoyu görüntüleme yok yeni arayüz yok morelim bozuluyo bu seferde

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
valla her güncelemeyi deniyorum bakalım düzelir insallah
Umarım düzelir. Bende iphone 5s kullanıyorum benimde instagram öyledi. Hem kafa topu denilen stabilite özürlü oyun bunun sorunu hemde uygulama onu silip instagram'ıda güncelleyince sorun düzeldi.

MehmetA097

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Umarım düzelir. Bende iphone 5s kullanıyorum benimde instagram öyledi. Hem kafa topu denilen stabilite özürlü oyun bunun sorunu hemde uygulama onu silip instagram'ıda güncelleyince sorun düzeldi.
anladm ben cok yöntem denedm ya olmadı artık kendılerını beklıcez yada artık telefonu satana kadar böyle kullanacaz

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Android için neredeyse hergün güncelleme geliyor yeni tasarıma geçildiği için sanırım stabilize için uğraşılıyor biraz beklemekte fayda var

instagramdelisi 34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnstagramda olan bazi problemlerden birisi de donmanın sayfalar arası geçişinde olmakla birlikte sayfalar arası geçişten sonra daha önce bulunduğunuz instagram sayfasinin ekranı bir sonraki sayfanizda veya daha ileri bir sayfada gorulebilir. Genelde bunun sebebi instagramin kendinden kaynaklı bir sorundur.bazi android cihazlarda ram kaynakli sorunlardan dolayı takilmalar olabilir. Cihaza yüklü Gereksiz uygulamalar sistemi dondurup farklı sayfalarda ayni şeyleri gormenize sebep olabilir. instagram hesabınıza yeniden giriş yapip veya var ise yüklü olan geliştirici program calstirip ram belleği genisletebilirsiniz.bu sorun instagramin son guncellemesinden sonra sık sık karsimiza cikmaktadir.

Rashad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaslar sorunu cozdum.Gelistirici seceneklerden pencere animasyon olcegi.gecis animasyon olcegi ve animator suresi olcegini hepsini animasyon kapali secin tamamdir.sorun bitti gitti
Screenshot_2017-01-08-01-34-22.png
GELISTIRICI SECEBEKLER BENDE YOK DIYENLERE: SECENEKLERDEN GENEL TELEFON HAKKINDA+YAZILIM BILGILER+YAPIM NUMARASINA 5 6 KERE TIKLAYIN DURMADAN SONRA GERI GELIN TELEFON HAKKINDADAN 2 TIK USTE GORECEKSINIZ.KOLAY GELSIN

07pyrz_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende de oluyodu oreo güncellemesi geldi yükledim daha hiç olmadı.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Arkadaslar sorunu cozdum.Gelistirici seceneklerden pencere animasyon olcegi.gecis animasyon olcegi ve animator suresi olcegini hepsini animasyon kapali secin tamamdir.sorun bitti gittiEkli dosyayı görüntüle 15747 GELISTIRICI SECEBEKLER BENDE YOK DIYENLERE: SECENEKLERDEN GENEL TELEFON HAKKINDA+YAZILIM BILGILER+YAPIM NUMARASINA 5 6 KERE TIKLAYIN DURMADAN SONRA GERI GELIN TELEFON HAKKINDADAN 2 TIK USTE GORECEKSINIZ.KOLAY GELSIN
Tesekkurler...

miracbaba61

Asistan
Reaksiyon puanı
9
eskü sürmünü kurun hocam bazen cakışmalar olabiliyor