İnstagram dm sorunu

Bu konuyu okuyanlar

bayramylldrm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba

İnstagram dm mesaj bildirimleri geliyor ancak mesaj kutusuna girdiğimde gözükmüyor. Başka bir kaç telefonda daha denedim aynı sorun o telefonlarda da teşkil etti. Bilgisayar üzerinden "IGdm" kullanabiliyorum. Yardımlarınızı bekliyorum

Routinues

Asistan
Reaksiyon puanı
168
Herkese merhaba

İnstagram dm mesaj bildirimleri geliyor ancak mesaj kutusuna girdiğimde gözükmüyor. Başka bir kaç telefonda daha denedim aynı sorun o telefonlarda da teşkil etti. Bilgisayar üzerinden "IGdm" kullanabiliyorum. Yardımlarınızı bekliyorum
Telefondan Ayarlar > Uygulamalar bölümüne gir ve İnstagramın üstüne tıkla ve depolama bölümüne gir önbelleği ve verileri temizleye tıkla.

bayramylldrm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefondan Ayarlar > Uygulamalar bölümüne gir ve İnstagramın üstüne tıkla ve depolama bölümüne gir önbelleği ve verileri temizleye tıkla.
İşe yaramadı. Başka telefonlarda denedim, telefonu sıfırladım sonuç aynı...

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Herkese merhaba

Her gelen mesajda mı bu sorun oluyor?

Routinues

Asistan
Reaksiyon puanı
168
Dm engeli yemiş olabilirsin hocam bir ara benim arkadaşıma da olmuştu bu sorun.

bayramylldrm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mesajı gönderen gönderdiği mesajı kendi kurusundan silerse seninki de siliniyor. Arkadaşlarınla bi dene istersen.
Denedim. Mesajları silmiyorlar. Bildirim panelinde gözüküyor, IGdm uygulamasında gözüküyor ama instagram dmsinde gözükmüyor. İphone telefonda ve başka bir android telefonda da denedim aynı sorun teşkil etti.

merhaba0006

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sorununuz çözüldü mü acaba aynısını ben de yaşıyorum şu an lütfen cevap verin

TebdiLLa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eeee sonuç nedir ? Kimse ınstegram dm kullanmıyor mu yoksa. ?

AnılTpskl

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Herkese merhaba

Sorunu çözebildinizmi acaba?