İnstagram Bug sayılır :) Sorunumu hala çözemedim

Bu konuyu okuyanlar

Mert Kır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese Merhaba.
Çok açık yazmaya çalışacağım.
İnstagramda ana ekran kalbe basınca "TAKİP" ve "SEN" isimli 2 sekmenin bulunması gerekiyor.
Benim hesabımda biranda bu sekmeler gitti ve telefonu güncelledim uygulamayı güncelledim uygulamayı sildim tekrar yükledim.Bu hesap için sorun düzelmedi.
Sonra yine bu hesapla başka telefonda giriş yapmayı denedim.O sekmeler göründü.
Deneme hesabı açtım ve kendi telefonumda giriş yapmayı denedim bu sefer yine göründü o sekmeler.
Yani şöyle bir saçmalık var telefon ve uygulama bozuk olsa DENEME hesabında o sekmeler görünmemeli.
KENDİ HESABIMDA sorun olsa BAŞKA telefonda o sekmeler görünmemeli.
İnstagrama mail attım otomatik maillerle dönüş yapıyorlar.Hesabım çalındı zannedip şifre yenileme linki gönderiyorlar.
Nolur yardım ediiin :(
Gerçekten yardım edebilecek olan varsa tarifi falan zorsa instadan ekleyeyim gerekirse cepten arasın beni :(

Ekli dosyalar

• zaza.jpeg
    zaza.jpeg
    47.4 KB · Görüntüleme: 285

istebuazizi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Herkese Merhaba.
İnstagramda ana ekran kalbe basınca "TAKİP" ve "SEN" isimli 2 sekmenin bulunması gerekiyor.
Benim hesabımda biranda bu sekmeler gitti ve telefonu güncelledim uygulamayı güncelledim uygulamayı sildim tekrar yükledim.Bu hesap için sorun düzelmedi.
Deneme hesabı açtım ve kendi telefonumda giriş yapmayı denedim bu sefer yine göründü o sekmeler.
Yani şöyle bir saçmalık var telefon ve uygulama bozuk olsa DENEME hesabında o sekmeler görünmemeli.
İnstagrama mail attım otomatik maillerle dönüş yapıyorlar.Hesabım çalındı zannedip şifre yenileme linki gönderiyorlar.
Gerçekten yardım edebilecek olan varsa tarifi falan zorsa instadan ekleyeyim gerekirse cepten arasın beni :(
merhaba, uygulama silme yükleme, hesap çıkış giriş vs gibi basit şeyleri denedin mi hocam. ya da telefona fabrika ayarı yapma, ya da güncelleme.

Mert Kır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba, uygulama silme yükleme, hesap çıkış giriş vs gibi basit şeyleri denedin mi hocam. ya da telefona fabrika ayarı yapma, ya da güncelleme.
Merhaba herrşeyi yaptım herşeyi telefonu tamamen sıfırladım uygulama güncelledim telefonu güncelledim uygulama sildim yükledim.Telefon iphone arkadaşımında iphone onda hesapla girince göründü ama lg anroid telefonla denedim ondada görünmedi İnsta destekte saçmasalak davranıyo sonradan attığım destek isteğine dönüş bile yapmadılar

demecveveri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonumun 7 plus değil 7 olması dışında birebir aynı şeyler bende de gerçekleşti.
Destek biriminle iletişime geçmeme rağmen bir haber de alamadım

gadfar.22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese Merhaba.
Düzeldimi bendede var :(