İnsan değilsiniz!

Bu konuyu okuyanlar

busekement

Asistan
Reaksiyon puanı
66
"EĞER...
Bu alçak saldırıyı ilk işittiğinde...
Aklına...
Önce ülken ve saldırıda can veren insanlar gelmiyor da...
'İnşallah bu saldırı bizim biricik iktidarımızı sarsmaz' cümlesi geliyorsa..
SEN İNSAN DEĞİLSİN.
Eğer...
Bu alçak saldırıyı ilk işittiğinde...
Aklına...
Önce ülken ve saldırıda can veren insanlar gelmiyor da...
'İnşallah bu saldırı bu iktidarın sarsılmasına yol açar' cümlesi geliyorsa...
SEN İNSAN DEĞİLSİN.

TAKSİCİ İLE MECLİS

HAVAALANINDA can pazarı yaşanırken...
Bu vahim olayı fırsat bilip yüksek ücretle havaalanından şehre adam taşıyan taksici de...
Görüşmeleri kesmeyip yargıya çeki düzen vermeye çalışan Meclis'teki iktidar milletvekilleri de...
Aynı fıtrattan, aynı vicdansızlıktan, aynı iklimden beslenmektedir.

YAYIN YASAĞINA DAİR ÜÇ ŞEY SÖYLEYECEĞİM

Bir:
Saldırı anında ortaya çıkan korkunç görüntülerin yayınlanmasını engellemek maksadıyla tabii ki yayın yasağı getirilir.
İki: Saldırının sorumlularının anında ve hızlı bir şekilde ortaya çıkarılmasını sağlamak amacıyla da yayın yasağı getirilir.
Üç: Yayın yasağı bir tek, 'Bu saldırı önlenemez miydi, yetkililerin bu işte sorumluluğu yok mu' şeklindeki soruların sorulmasını engellemek amacıyla getirilemez.

..."

Ahmet Hakan

Kaynak: İnsan değilsin | Ahmet Hakan

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
maalesef saldırıcı akşamı izlediğim ve takip ettiğim programların çoğunda maalesef insan olmayan yorumcular boy gösteriyordu göz ününde bukadar insan olmayan varlıklar varken geri kalanın nasıl bir ruh haline kapıldığını kestirmek zor !!!

Reaksiyon puanı
2,554
Günümüzde artık dünya savaşı yok plan oyun karışıklık yaratıp algı oluşturma var.Mesela bu tip saldırılarda da müslümanları terörist olarak empoze etmeye çalışıyorlar ki başarılı da oluyorlar.Yabancıları geçtim bizim insanlarımız bile araplara islamiyete lanet olsun demeye başladı.Tabi burda olan masum insanlara oluyor.Türkiye ortadoğuda kilit ülke kimse burda güçlü bir Türkiye istemiyor bu herkesin çıkarına ters.Abd avrupa sömürünce bişi yok ama nede olsa onlar medeni gelişmiş ülke fakat kimse de demez nerden geliyor bu kaynak diye.Sonuç olarak adamların amacı insan öldürmek değil inancımızı yıkmak bunu yaparken masum insanları kullanmak zaten bunu başardıklarında gerisi gelecektir.Allah'ın laneti hepsinin üzerine olsun su uyur düşman uyumaz dikkat etmek lazım.Bu arada sağda solda dolaşan yorumlar var güvenlik görevlileri hakkında işte genelde iş bulamayan bir sertifika alıp bu işe giren insanlar olduğu söyleniyor.Doğrudur bizzat gördüm ve şahit oldum şahsen banada söylediler ben kabul etmedim.Burda olayın olduğu yerdeki görevlilere asla laf atmıyorum tanımadığım görmediğim bilmediğim insan hakkında laf söylemek olmaz.Ancak gerçekten ülkece işi baştan sağma yapmaya alışık bu millet.Tabi burda sorun sadece insanlarda değil yeterli eğitimin de verildiğine inanmıyorum ben özetle çok şeyin değişmesi gerekiyor hemde acilen.