İnno ekran kartıyla Msi Gtx 1050Ti Gaming x arasındaki farklar

Bu konuyu okuyanlar

k.batuu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Hali hazırda önümüzde ki hafta 2800 tl yada 2900 tl lik sistem toplayacağım kendi sistemimde

Ryzen 3 1300
B350M-K
Gskill 8 gb 3000 MHZ
Msi gtx 1050Ti GamingX
Masterbox lite 5 500W 80+bronze

Almayı düşünüyorum ama bazı sitelerde arkadaşlara inno 3D öneriliyor bende msi ile inno arasında ki farkları merak ettim eğer aşırı fazla fark yoksa işlemciyi ryzen 5 yapabilirim . Yardımlarınızı rica ederim .

Dentist23

Doçent
Reaksiyon puanı
165
İnno markayı bilmiyorum fakat markalar arasındaki farkları şöyle açıklayabilirim. Oyundaki fps anlamında 2-3 fps den öte bir fark yoktur. Hatta bazen referans kartla soğutmalı kart arasında 1 fps dahi olmamakta. Markalar arasındaki fark soğutma gücü, ufak tefek ek yazılımlar, garanti gibi durumlardır. Garantisine ve soğutmasına güveniyorsanız hangi markayı seçtiğinizin pek de önemi yok.

k.batuu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
İnno markayı bilmiyorum fakat markalar arasındaki farkları şöyle açıklayabilirim. Oyundaki fps anlamında 2-3 fps den öte bir fark yoktur. Hatta bazen referans kartla soğutmalı kart arasında 1 fps dahi olmamakta. Markalar arasındaki fark soğutma gücü, ufak tefek ek yazılımlar, garanti gibi durumlardır. Garantisine ve soğutmasına güveniyorsanız hangi markayı seçtiğinizin pek de önemi yok.

1 aydan beri araştırıyorum 1050 ekran kartlarında pek fark yok diyorlar ama buradaki arkadaşlar sistem toplama için yardım ederken 2500 2600 bütçeye inno ekran kartı önerip işlemciyi ryzen 5 yapıyor . Bunu birkaç kişi yapıyorsa bir bildikleri vardır diye sordum . :) yorumun için teşekkür ederim . İnno kullanan varsa yada inno hakkında bilgi sahibi yardımlarını rica ederim .