İninal Kart Yenilendi, Eski Kartı Kullananlara Bilgilendirme!

Bu konuyu okuyanlar

Teknolog26

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
27
Aramızda yoğun şekilde ininal kullanan bir kitle var, onları ilgilendiren bir haber olduğu için paylaşmak istedim. İninal kart yenilendi, 31 Ağustos’a kadar kartını yenilemiş olanlar zaten konuyu biliyolar, yenilemeyenlerin ise eski kartları artık geçerliliğini yitirdi. Eski kartlardaki bakiyeler otomatik olarak oluşturulan sanal kartlara aktarıldı.Üstelik ininal kartlara 7TL hediye bakiye yükledi. Satış noktalarından yeni bir fiziksel kart temin ederek ininal cüzdan uygulamasına tanımlamanız ve yeni karta geçişi tamamlamanız gerekiyor. Güzel bir haberim var, yeni kartta nakit çekim özelliği de bulunuyor. Yani ininal kullananların uzun süredir düşledikleri hayalleri bir nevi gerçek oldu. :)

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Papara geldi ya ininal mı kaldı aylık 1 TL ücret para yatırma ücreti yok 2000tl ye kadar aylık kullanım ?

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Papara geldi ya ininal mı kaldı aylık 1 TL ücret para yatırma ücreti yok 2000tl ye kadar aylık kullanım ?
Hocam ininal cidden çok can sıkmaya başladı aylık kullanım sınırı vs ile yeni kartı 3-4 kere aramama rağmen bulamadım yakınımdaki büyük migrosta kartım elimde olsa bile para yüklemeyi bilmiyolar :D Papara için yaş sınırı vs varmı çok duydum iyiye benziyor.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Hocam ininal cidden çok can sıkmaya başladı aylık kullanım sınırı vs ile yeni kartı 3-4 kere aramama rağmen bulamadım yakınımdaki büyük migrosta kartım elimde olsa bile para yüklemeyi bilmiyolar :D Papara için yaş sınırı vs varmı çok duydum iyiye benziyor.
Hiç bişey yok aynı ininal ama kazık değil.

Son mesajlar