Bu konuyu okuyanlar

FatihLC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba Arkadaşlar.Bugün Sizlere İninal Kart Hakkında Bilgiler Vereceğim.Çoğu Arkadaşımızın Kafasında Sorular Ve Sorunlar Var.Bunları Bugün Yanıtlayacağım.Ben Kartımı PTT Şubesinden Aldım.

ININAL KART NASIL ALINIR ?

1-)
Yakınınızdaki Bir PTT Şubesine Gidip Kart Talep Edebilirsiniz.Sizden Hiç Bir Bilgi Almıyorlar.İninal Kart Almak İstiyorum Diyorsunuz.Ve İçine Atmak İstediğiniz Para Miktarını Söylüyorsunuz.Ücretini Ödedikten Sonra Kartınızı Kişiselleştirmeniz Gerekiyor.Kişiselleştirme İşlemi Aşağıda.

2-) Migros,Migros Jet`e Gidipte Alabilirsiniz.Burda Bildigim Kadarıyla Sadece Ad Soyad Ve Telefon Numaranızı Alıyorlar.

3-) Ininalin Kendi Sitesinden Temin Edebilirsiniz. Link => shop.ininal.com Burdaki Bilgileri Doldurup Site Üzerinden Alabilirsiniz.

4-) Teknosa Ve D&R`Ye Gidip Alabilirsiniz.Burasıda PTT Gibidir.Sadece İninal Kart Almak İstediginizi Ve Kaç TL Yükletmek İstediginizi Söylüyorsunuz.

5-) Son Olarak Seçkin Gazete Bayilerinden [Sabah Gazetesi Ana Bayi Vs.] Alabilirsiniz.

ININAL KART NASIL KİŞİSELLEŞTİRİLİR ?

1-)
ininal.com Adresine Giriyoruz.
2-) Yeni Hesap Aç Butonuna Tıklıyoruz.
3-) Oradaki Bilgileri Dolduruyorsunuz.
4-) Sonra Telefonunuza SMS Doğrulama Kodu Geliyor.
5-) Doğrulama Yaptıktan Sonra Kartı Kişiselleştir Bölümüne Geçiyorsunuz.
6-) Kart Kişiselleştirme Bölümüne Kartınızın Bilgilerini Yazıyorsunuz.
7-) Sonuç Olarak Kartınız Kişiselleştirilmiş Oluyor.

ININAL KART`A GÜVENEBİLİR MİYİM ?

Ininal Karta Tabikide Güvenebilirsiniz.Ininal Kart Master Card`a Aittir.Bu Yüzden Güven İle TC Kimlik Numaranızı Verebilirsiniz.[TC Kimlik Numarasını Başka Yazıp İsmi Başka Yazarsanız Sistem Kabul Etmez Yani Kim Oldugunuzu Biliyorlar.]

ININAL KARTIMI GİZLİ ALDIM.ANLAŞILACAK DİYE KORKUYORUM !

Ben Bu Konuda Ailenize Açıklamanızı Öneririm.Açıklamayacaksınız Telefonunuzdan Vs. Anlaşılacagını Düşünüyorsanız Zor Bir İş.Ininal Sadece Telefonunuza İninal Hesabınıza Girerken Dogrulama Kodu Yolluyor Bir De Özel Günlerde Ve Kampanyalarda Bu Yüzden Telefonunuz Üzerinden Anlaşılması Zor.İnternet Üzerinden Geçmiştende Aileniz Bulamaz.Çünkü İninal Hesabınızı Google Üzerinden Kaydetseniz Bile İninal Çıkışınızı Yapıyor.Tekrar Girmek Zorunda Kalıyorsunuz.

ININAL KART`A NASIL PARA YÜKLERİM ?

Migros,Migros Jet,PTT,ING Bank ATM,PTT Matik,Seçkin Gazete Bayileri,EFT Yöntemi İle Son Olarakta ParaMara Uygulamasıyla Ininal Kartınıza Para Yükleyebilirsiniz.

ININAL KART ALMAK ICIN YAŞ SINIRI NEDİR ?

Bir İninal Karta Sahip Olmanız İçin En Az 12 Yaşında Olmanız Gerekmekte.

ININAL KARTIMI KAYBETTİM VEYA ÇALDIRDIM !

Ininal Kartınızı Kaybettiginiz Yada Çaldırdıgınız Zaman Müşteri Hizmetlerini Arayıp Kartınızı İptal Ettirmeniz Gerekmekte.Eğer İçinde Para Varsa Yeni İninal Kartınıza O Parayı Aktartmanız Gerekmektedir.

ININAL KART MUSTERI HIZMETLERI NO:

0850 311 77 01

ININAL KART ALMAK ICIN ÖDEMEMIZ GEREKEN FİYAT NE ?

Ininal Kartınızı 5 TL Karşılığında Alabilirsiniz.

DAHA EKLEMEMI ISTEDIGINIZ BİR ŞEY VARSA YAZIN !

UNUTMAYIN Kİ HATALARIM OLABİLİR.UYARIP DÜZELTMEMİ SAĞLARSANIZ SEVİNİRİM.

erdenX

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
6
Çok faydalı bir konu olmuş teşekkürler dostum. Ama sanırsam hala gazetelerden satılmıyor. Gazete kalmadı artık çünkü.