İninal Kart Almayı Düşünüyorum

Bu konuyu okuyanlar

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Merhaba arkadaşlar. İninal kart almayı düşünüyorum.
İninal kartı tavsiye eder misiniz? 18 yaş altı için daha iyi bir kart var mı?

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
piyasada en çok bulacağın kart ininal kart. tekonsa, vatan bilgisayar, d&r gibi her yerde bulabilirsin. sana tavsiyem alınca internetten kaydını tamamla. böylelikle kartın çalınması durumunda kullanma imkanı olmuyor. çünkü kayıt yaparken verdiğin telefona alışveriş sırasında şifre geliyor.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
@EA14 cevabınız için teşekkür ederim. İninal kartı ne kadara alabilirim?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
5-10 tl bir şeydi sanırım

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
şuan fiyatını tam bilmiyorum fakat; 5 tl gibi cuzi bir fiyata temin ediyorsun. kardeşim çok kullanıyor; ordan bilgi sahibiyim. yanlız karta para yükleme yaparken ing atm kullan, çünkü aldığın yerlerden yükleme yaparsan yüklediğin paranın %2 kesiyor olması lazım.

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
5 TLye alınabilecek en güzel şey İNİNAL kart olsa gerek :) Kullanıyorum, memnunum, taviye ediyorum. :)

Iyı Forumlar.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Şu 1 aydır ininal yüzünden başıma gelmedik şey kalmadı. iTunes mağazasından Megaman X isimli bir oyun satın aldım. Orjinalinde bir NES oyunu ama IOS'a port edilmiş. Satın aldım, ama ininal'dan para transferi olmuyor. Apple'a bok attım doğal olarak, ama şimdi de Warframe'de %75 platinum indirimi veriyorlardı, 4.50TL'ye 170Platin paketini seçtim, deminden beri hata veriyor. Kartta 20 kuruş kalıyor eğer bu alışverişi yaparsam. Sanki ay sonlarında benden kesinti yapabilmek için belli bir yerden sonra harcama yapmamı engelliyorlar gibi geliyor. Web sitelerine baksan diyorlar ki her ay 2TL kesinti var, eğer kart boşsa kesinti alınmayacak, kesintisini alamadığımız ayların kesintisi sonradan istenmeyecek. Zaten kesinti yapabilmek için harcama yapmamı engelliyorsunuz o nasıl olacak ? :D Kartı düzenli kullanandan her türlü alıyorsunuz :D

erdenX

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
6
Hemen alıp anında kullanmaya başlayabiliyorsun çok rahat o konuda bir sözleşme yok bekleme onay yok.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Onun yerine Banka kartı daha kullanışlı. İninal ödemeyi bazı mağazalar ve bazı yerler çeşitli nedenlerden ötürü kabul etmiyor ve uğraştırıyor.

erdenX

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
6
Yani ininal daha pratik ufak tefek işlerinde kullanılır anca zaten.

anlatknkdinliyorum

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
16
şu an en kolaylıkla alabileceğin kart ininal kart. d&r, vatan bilgisayar, şok migros gibi her yerde bulabilirsin.

EsnkL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
En iyisi banka hesabı tabiki ininal kartla bütün banka atm lerden yaptığınız heriş için ücret ödüyorsunuz ama yaştan dolayı sıkıntınız var sa ininal kart en uygunu 5 tl fiyatı

Metin_Aslantürk

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
Her işleme para kesiyor şimdi geçen gün hastaneden çıktım mesaj geldi 2 lira kesilmiş sonra bir işlem saha 2 lira 2 lira hep kesiyor insanları yontma yeni dönem normal banka kartından masraflı kendi hesabına para yatırıyorsun ona da para kesmişler....vay canına...

Akifftg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence al iyi bir şey elinin altında dursun bide referans kodu bırakıyorum
Davet kodum: ae353652 ile ininal'a kayıt olup kart ekle ikimiz de kazanalım!