İngilizce öğrenmek için en iyi 5 uygulama!

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
memrise.png

https://shiftdelete.net/ingilizce-ogrenmek-icin-en-iyi-5-uygulama

Yabancı dil öğrenimi için faydalı pek çok uygulama bulunuyor. Uygulamalar, yeni nesil öğrenim yöntemleriyle çok daha kolay bir şekilde dil öğrenmenizi sağlayabiliyor.

Son düzenleme:

crista7

Profesör
Reaksiyon puanı
87
Dil okulda öğrenilir kursa ve sonra konuşulduğu yere gidilir, pratik kazanılır.onundşında hiç bir şey işe yaramaz.....

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
çok işe yarayacağını zannetmiyorum

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
Kursada gittim, tatil yöresinde çalıştım da, o uygulamaların birini de kullandım ama... Konuşmadığın sürece bu dil öğrenilmez. Adı üstünde dil... Dilin çalışacak ki dil öğrenesin :)

cevizagaci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar, İngilizce öğrenmek için birçok uygulama var ama diyalog kurmak en önemlisi. Konuşmayı geliştirmek için en iyi yol native speakerler ile pratik yapmak bunun için Preply i tek geçerim. İyi incelerseniz sitede saatlik 5,7,10 $ larlara anadilini öğreten İngilizce öğretmenleri var. Özel tavsiye isteyen belirtsin tavsiyede de bulunurum.

erdalmmm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

belgemre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
her ne yöntemi seçerseniz seçin devamlı olduğu sürece başarılı olursunuz arkadaşlar. bu işin en büyük sırrı devamlılıkta, bende size tamamen Türk yazılımcı ve eğitimciler tarafından hazırlanmış olan eLLC isimli programı önerebilirim. sadece ingilizce değil 16-17 dil öğretiyor. Android ve IOS için Mobil uygulamasıda var.
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.ellc.russian
IOS:‎eLLC dil ögrenme
Web: www.ellconline.com

Tamamen sana katılıyorum. Uzun yıllar ben de ingilizce öğrenmeye uğraştım. Okulda bir şey öğrenemeyince kurslara gittim. Kursun birinde bütün eğitim-öğretim hayatım boyunca öğrendiklerimden daha fazlasını öğrendim. Geldiğim son noktada kelime öğrenmenin ne kadar önemli olduğunu anladım. Birçok yabancı kelime uygulaması kullandım. Her biri farklı yöntemler kullanıyordu. Ama hep bir şeyler eksik geliyordu bana. EasyTeninden dropsuna kadar envayi çeşit uygulama. Sonra blarma diye bir uygulama buldum google playdan. IOS da yok galiba.

Adamlar resimler üzerinden çok güzel dil öğretiyorlar. Sadece beş kelime hakkın var bir günde. 5 kelime öğren adam gibi öğren demişler. Diğer uygulamalarda kelimenin ne manaya geldiğini unutman çok kolay oluyordu. Ama bu uygulamada direk resim geliyor gözünün önüne. Oradan da ne demek olduğunu çıkarıyorsun zaten. Bu yöntem ile ezberlemiyor öğreniyorsun yani.

Ben çok beğendim. Daha iyisi varsa bana da yazın lütfen. Birbirimize bu yolda bir şeyler katalım. İyi bloglar...

Son mesajlar